MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #1

    MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

    MTC 2 - Kings Of Muay Thai



    Kaks Balti Tiitlit. Üks Õhtu Täis Adrenaliini.

    Asukoht: Audentese Spordihall (Tondi 84, Tallinn)

    Kuupäev ja algus: 17. oktoober, kell 18.00

    Promo Video
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WW15odUuSgU[/youtube]



    Main Card (5x3 min. FullMT)

    Kuni 75 kg Balti Tiitlimatš

    Kevin Renno (TTPK, Eesti) vs Zaur Dzavadov (Muay Thai Academy Läti)
    Vs

    Kuni 71kg

    Edvin-Erik Kibus (Excellence Gym Est) vs Eimantas Kviljunas (Tornado Leedu )
    VS.

    Kuni 69kg Balti Tiitlimatš

    Mirkko Moisar ( TTPK Est ) vs Arvidas Krusevitsjus ( Leedu Vilkas )
    VS.




    Under Card (3x3 min. Full MT )

    Kuni 81kg

    Georgi Abuladze ( Excellence Gym) vs Stas Novikov (EAK)
    VS.

    Kuni 91 Kg

    Rauno-Olavi Ruut (Excellence Gym) vs Andrei Monzolo (EAK)
    VS.

    Kuni 75 kg

    Urmas Närep (TTPK) vsErgo Pallo (Excellence Gym)
    VS.


    Kuni 71 Kg

    Nikita Mihhailovski (EAK) vs Antti Pelberg (Pärnu Power)
    VS.




    Sooduspiletite jaoks (hind 175 EEK) kontakteeruge peakorraldajaga: Rene.Raudsepp@muaythai.ee. Kui väga vaja, siis võin ka ise vahendada.

    Edu,
    L.
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #2
    Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

      Närep tundub mulle kõige-kõige põkim võrreldes teistega.

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #4
        Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

        haahhahahaaa... kas sellele kiilalakale on kõhu peale lastud "MINU MARII".. tra kas lugesin õigesti v:D:D:D:D:D

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #5
          Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

          Algselt postitas farik666
          haahhahahaaa... kas sellele kiilalakale on kõhu peale lastud "MINU MARII".. tra kas lugesin õigesti v:D:D:D:D:D
          Renno on tugev pereinimene, muud ei midagi.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #6
            Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

            Algselt postitas Lutzky
            Renno on tugev pereinimene, muud ei midagi.

            tütar või naine?

            Ja kas Full muay thai, et siis küünarnukid ka sees?


            Krt, polegi ammu jõudnud ühelegi. Peab vist tulema

            Comment

            • Booyaka
              FPP Pro
              • Dec 2008
              • 249

              #7
              Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

              rennol on jah pisike tütar.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #8
                Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                Lutzky, palju Parteri laud on, kui äkki omad infot? Andul ja -andresel- oleks vaja vb samal ajal laua taga Eestikaid edasi mängida läpparitega.

                ;D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                  Algselt postitas jrgn hell
                  Lutzky, palju Parteri laud on, kui äkki omad infot? Andul ja -andresel- oleks vaja vb samal ajal laua taga Eestikaid edasi mängida läpparitega.

                  ;D
                  Laupäeval PLO, mõlemad jätavad antud ürituse vahele ning tuleme sinna. Mul veel valge ja must Muay Thai pusad, peaks selga viskama ja ka kõvat meest mängima :P

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #10
                    Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                    Algselt postitas ranka
                    Laupäeval PLO, mõlemad jätavad antud ürituse vahele ning tuleme sinna. Mul veel valge ja must Muay Thai pusad, peaks selga viskama ja ka kõvat meest mängima :P

                    Ma panen starsi t-särgi ja Tilti mütsi, siis mõelmad eriti out of their league riietega. A kedagi nagunii ei huvita, sest seal miljon korda rohkem mida/keda vaadata. Eelviimasele figthnightile võtsin ema ja tädi kaasa. Big mistake, ray of shitty questions hittis terve aja ;D. Mõlemad libistasid longerit ka mõnuga.

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #11
                      Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                      Algselt postitas jrgn hell

                      tütar või naine?

                      Ja kas Full muay thai, et siis küünarnukid ka sees?


                      Krt, polegi ammu jõudnud ühelegi. Peab vist tulema
                      vot ei tea. pakun, et tütar.

                      FMT = ikka, jah, ka küünarnukid

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #12
                        Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                        Algselt postitas jrgn hell
                        Lutzky, palju Parteri laud on, kui äkki omad infot? Andul ja -andresel- oleks vaja vb samal ajal laua taga Eestikaid edasi mängida läpparitega.

                        ;D
                        ma pakun, et 500EEK. Kontakteeru Renega. Ta teab täpsemalt. Ma ise seekord ainult peakohtuniku ehk paberimajandusega tegelemas.

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #13
                          Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                          Algselt postitas ranka
                          Laupäeval PLO, mõlemad jätavad antud ürituse vahele ning tuleme sinna. Mul veel valge ja must Muay Thai pusad, peaks selga viskama ja ka kõvat meest mängima :P
                          ranka, kas see tähendab, et sinunimeline pilet peaks kassas ootama?

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #14
                            Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                            Tahaks ise kuni 115kg grupist osa võtta ja poksikotti mängida :D

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #15
                              Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                              Algselt postitas ranka
                              Närep tundub mulle kõige-kõige põkim võrreldes teistega.
                              lawl, oota kui kibust näed

                              Comment

                              Working...