MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #16
    Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

    Küsisin VIP laua kohta järgi:
    a) Hind 2000 EEK per laud, kus on 4 kohta.
    b) Laual kangemad ja kergemad joogid + saab ka süüa (sushi).
    c) Tuleb tellida ja välja osta hiljemalt reedeks kella 12.00-ks.
    d) Tellimine: 56 655 393


    L.


    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #17
      Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

      tuleb tulla

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #18
        Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

        ...nüüd tegelen ise ka müügitööga ehk kes klubipileteid tahab, siis holla@me (PM). laupäeva keskpaigani üritan online olla.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

          Algselt postitas Lutzky
          Küsisin VIP laua kohta järgi:
          a) Hind 2000 EEK per laud, kus on 4 kohta.
          b) Laual kangemad ja kergemad joogid + saab ka süüa (sushi).
          c) Tuleb tellida ja välja osta hiljemalt reedeks kella 12.00-ks.
          d) Tellimine: 56 655 393


          L.
          WOW. Päris kõva ju

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #20
            Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

            ma bronniks pileti muidu ära, kui saame kaubale rankaga, et ei vip-laulae, sets imo tribüünidel saab niipalju nalja. vägev seal massi sees röökida kaasa. Kui pileti sinu kaudu bronnin, kas saan ülekandega maksta või saan kohapeal ka raha nime vastu anda?


            Edit: andu_andu ja -andres- ka

            ranka ka, aga tal ticket olemas, nagu aru sain

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

              Seda VIP lauda ei võta, sest sushi ilmselgelt ei sünni süüa (sorry ESTPatrick) aga väga suure tõenäosusega (ütleme sama nagu KK-ga, KK4 flopist allin minna, vastas AA) mina, jrgn hell ja andu_andu ning lõpetuks -andres- on peredega kohal.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #22
                Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                to jrgn: vahet ei ole, kuidas endale sobib.

                söögi värki peaks teoreetiliselt saama ka eraldi tellida ehk ei pea ilmtingimata olema sushi

                ranka ei ole oma jah sõna tasuta piletile veel öelnud (kuigi ma olen 2 korda seda küsinud) ehk ...

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                  Algselt postitas Lutzky
                  to jrgn: vahet ei ole, kuidas endale sobib.

                  söögi värki peaks teoreetiliselt saama ka eraldi tellida ehk ei pea ilmtingimata olema sushi

                  ranka ei ole oma jah sõna tasuta piletile veel öelnud (kuigi ma olen 2 korda seda küsinud) ehk ...
                  JAH VÕTAN! Ja ainult korra küsisid vist ning üleüldse ei imesta, kui ma seal koomaspeaga ikka uue pileti ostan... :)

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #24
                    Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                    Algselt postitas ranka
                    JAH VÕTAN! Ja ainult korra küsisid vist ning üleüldse ei imesta, kui ma seal koomaspeaga ikka uue pileti ostan... :)
                    ok

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #25
                      Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                      täna-homme väliseestis ehk tartus - kes pilkusid tahab, siis holla@me

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #26
                        Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                        Tuttav osaleb ja päris palju tuttavaid läheb kohale arvatavasti. Tahaks ise ka aga jääb ära.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #27
                          Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                          Too ülevalt vasakult on ikka rämedalt peokunni nägu. Tükk aega juba vaatan.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                            Algselt postitas jrgn hell
                            Too ülevalt vasakult on ikka rämedalt peokunni nägu. Tükk aega juba vaatan.
                            Sa tõsiselt leveldad w? See ongi peokuninga kaksikvend, elab ainult teise isaga koos.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                              ROFL. Aa postril - see tõesti nats meenutab. Hhahahahahahahahahha

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #30
                                Re: MTC 2 - Kings Of Muay Thai - 17.10.2009

                                Ok. Kõik, kes ostsid rohkem kui üks kutset, siis kindlasti kassas mainige mitu Teie nimel on. Probleemide korral tehke lärmi (mainige minu nime) ja ma tulen aitan!

                                Ma nüüd offline ehk cheap ticket sales ends now.

                                Meeldivat õhtut.

                                L.

                                Comment

                                Working...