Toidulisandid ...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #1

    Toidulisandid ...

    Paneks siis toidulisandite alla ka siis multi vitamiinid, kalamaksaõli, RedBulli taolised ergutid jne...

    Et vestlesin ühe välismaalasest sõbraga ja sain üllatuseks teada, et ta kasutab adderali kaua grindimiseks.. mitte küll tihti aga ikkagi. Üsna idiootne minu arust aga mida arvatakse sellest siin ? Üsna mõttetu ennast rikkuda, et saaks pikalt pikalt grindida aga keha ebaloomulikul teel ära rikkuda.

    Ise mul ei lähe kroonigi kuus ja ainukese asjana vb oleks roheline tee :D. Söön tervislikult ja teen regulaarselt trenni, et probleeme varakult ennetada.



    Inspiration: http://forumserver.twoplustwo.com/26...ements-595985/

    Alkoholi ärme siin teemas maini .
    0
    ... - 150kr
    0%
    0
    150 - 500kr
    0%
    0
    500+
    0%
    0
    Ei tarbi üldse.
    0%
    0
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #2
    Re: Toidulisandid ...

    see aderal on ju puhtalt antsu peal tehtud. Oli vist see. 2+2s k jaurasid sellega. Kõrvalnähud moodswingid ja räme deprekas, seega vist pole vöäga mõtet.


    a see tee, mille nimi mul meelde ei tule, aga vangals tehakse. mingi ilge kange asi. See vast aitaks

    Comment

    • Aristotep
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #3
      Re: Toidulisandid ...

      No sefiiri ma olen proovinud. Esimese lonksu peale läksid silmad pahupidi. Vanaisa pani küll iga päev, ei teinud teist nägugi.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: Toidulisandid ...

        crystal meth on päris hea

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Toidulisandid ...

          Adderali ei soovita küll kellegile. See võib aidata grindimist aga need grinderid on tegelt viimased FPP Prod ja nahhui vaja oma tervis ära rikkuda hunniku rakebacki pärast.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: Toidulisandid ...

            Algselt postitas jrgn hell
            a see tee, mille nimi mul meelde ei tule, aga vangals tehakse. mingi ilge kange asi. See vast aitaks
            See, mis vanglas tehakse on tavaline must kange tee, mis on tervisele kahjulik, sest nad panevad vähe vett ja terve tassi peale sisuliselt paki teepuru. Ilmselt mõtlesid yerba matet? Ise tarbisin seda mingil eluetapil tihedalt, kuid praegu juba harvem. Hüva rüübe!

            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #7
              Re: Toidulisandid ...

              Algselt postitas variatsioon
              crystal meth on päris hea
              soovitan sulle seriaali: Breaking Bad (Y)

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #8
                Re: Toidulisandid ...

                paar snickut ja twixut kuus. soks hoiab alati tuju üleval. Vot selline maiasmokk olen. Üldjuhul roheline tee püramiid pakkidega ja PÄRIS mett (maalt toodud)viskan mõnuga juurde.

                Comment

                • Yokker
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 207

                  #9
                  Re: Toidulisandid ...

                  Ma pole kyll viimased pool aastat eriti pokrit m2ngind aga toidulisandeid s66n kyll vist isegi liiga palju aga mina ei tea mulle meeldib.Energiat ja j6udu tuleb v2gevalt ja v2simust pole juba ammu tundud.Tavaline koteil koosneb protest,greatiinist,glutamiinist,aminoodest ja vesikutest+pluss veel animal paki vitamiinid ja veel mingid kapslid mille nimi mul kohe meelde ei tulegi.Igal juhul soovitan k6igile kes v2hegigi trenni teevad pokeri k6rvalt siin foorumis,trevist need kohe kindlasti ei riku,pigem vastu pidi :)

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #10
                    Re: Toidulisandid ...

                    Algselt postitas Yokker
                    Ma pole kyll viimased pool aastat eriti pokrit m2ngind aga toidulisandeid s66n kyll vist isegi liiga palju aga mina ei tea mulle meeldib.Energiat ja j6udu tuleb v2gevalt ja v2simust pole juba ammu tundud.Tavaline koteil koosneb protest,greatiinist,glutamiinist,aminoodest ja vesikutest+pluss veel animal paki vitamiinid ja veel mingid kapslid mille nimi mul kohe meelde ei tulegi.Igal juhul soovitan k6igile kes v2hegigi trenni teevad pokeri k6rvalt siin foorumis,trevist need kohe kindlasti ei riku,pigem vastu pidi :)
                    Et oleks mõtet proteiini, kreatiini ja kõike muud endale sisse toppida, tuleks ikka väga tõsist trenni teha, muidu saab keha kõik vajaliku ka tavatoidust, kui natuke jälgida, mida endale sisse ajada.

                    Comment

                    • Yokker
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 207

                      #11
                      Re: Toidulisandid ...

                      Muidugi saab k6ike tavatoidust kui on aega iga p2ev poes k2ia ja oma menyyd j2lgida,et ikka k6ik vajalik olemas oleks.Maitse asi.

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #12
                        Re: Toidulisandid ...

                        Mulle meeldib õlust vitamiine ammutada.

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #13
                          Re: Toidulisandid ...

                          Süüa tahax tglt

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #14
                            Re: Toidulisandid ...

                            Ostsin täna karbi Neurozani. http://www.vitabiotics.com/Neurozan/ Loodan, et avaldab pokkerimängule positiivset mõju. Saate antud toidulisandust eelolevalt lingilt ise täpsemalt lugeda. On keegi ehk proovinud ja nõus kogemustest rääkima?

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #15
                              Re: Toidulisandid ...

                              Algselt postitas Kloonike
                              Ostsin täna karbi Neurozani. http://www.vitabiotics.com/Neurozan/ Loodan, et avaldab pokkerimängule positiivset mõju. Saate antud toidulisandust eelolevalt lingilt ise täpsemalt lugeda. On keegi ehk proovinud ja nõus kogemustest rääkima?
                              Ei ole aga kui just kehal just midagi viga pole... ei soovitaks võtta tarkust see nüüd juurde küll ei anna . Internetist leidsin populaarseteks side effectideks kergelt ärritumine(tildi motivaator) ja pidev vetsus käimine.... tee järeldused :D.
                              Hind karbil vist ca 180kr kunagi apteegis jäi silma ?

                              Parem söö puuvilju ja värke ! Saad oma vitamiinid/mineraalid sealtki kätte.

                              Comment

                              Working...