Toidulisandid ...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Toidulisandid ...

    Beebiporgandid on kõige paremad "toidulisandid" -- hea krõbistada sessi kõrvale.

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #17
      Re: Toidulisandid ...

      264.- apteegist. Kuna mu toitumine on väga ebatervislik rohke alkoholi ja teiste mõnuainetega ning tilt on igapäevane nähtus, siis ma arvan, et enam hullemaks minna ei saa.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #18
        Re: Toidulisandid ...

        Algselt postitas Kloonike
        Ostsin täna karbi Neurozani. http://www.vitabiotics.com/Neurozan/ Loodan, et avaldab pokkerimängule positiivset mõju. Saate antud toidulisandust eelolevalt lingilt ise täpsemalt lugeda. On keegi ehk proovinud ja nõus kogemustest rääkima?
        Ma kunagi sõin neid, aga ei märganud vaimse võimekuse tõusu. B-letsitiini kapslite võtmise ajal tundsin küll, et suudan rohkem vaimset tööd teha. Samas letsitiinikuuri ajal võis üldine tervislik seisund parem olla. Suht kerge on result-oriented antud valdkonnas olla. :)
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: Toidulisandid ...

          aga öelge, mis vitamiine soovitaksite osta @ apteegist?
          mingid reaalsed asjad. ning miks nad head on või miks pole

          ty

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #20
            Re: Toidulisandid ...

            zink ja magneesium, nendest jääb niikuinii puudu. C vitamiini võid kah talvel võtta. Või otsi midagi, kus nad kõik koos on, vähem neelamist.

            Comment

            Working...