No tra, see kesikute pidu on juba venekeelne. SIck mis Tallinnas toimub, see on ja haigeeeeeeeeeeee. Tra, kusjuures Savipätsile sai panuse panna , et saab üle 20K hääle. Ma debiil ei pannud, tahtsin kerge tonni surada, aga siis tuli mingi pokkeirkäsi vahele ja läks meelest. Päeval ärkasin, olli hilj apanustada juba. aga 35K häält Savipätsile, sama palju kui Reformierakond kokku, viimane aeg kuuli lasta sellele ahvile
No tra, see kesikute pidu on juba venekeelne. SIck mis Tallinnas toimub, see on ja haigeeeeeeeeeeee. Tra, kusjuures Savipätsile sai panuse panna , et saab üle 20K hääle. Ma debiil ei pannud, tahtsin kerge tonni surada, aga siis tuli mingi pokkeirkäsi vahele ja läks meelest. Päeval ärkasin, olli hilj apanustada juba. aga 35K häält Savipätsile, sama palju kui Reformierakond kokku, viimane aeg kuuli lasta sellele ahvile
Kui tuleb ülestõus ja mõisu põletama hakkame siin Eestis, siis Hundisilma on esimene.
ja juba tegi keskerakond esimese sammu järgmisteks riigikogu valimisteks ja võimalik, et ka võimupöördeks praeguses valitsuses.
tallinnas pakuti koalitsiooni sotsidele. milleks neile seda vaja?
aga selleks, et eesti lõikes sai KE 30% häältest(siiani), aga reform, IRL ja sotsid saaks ikkagi koalitsiooni moodustada. nüüd määritakse mett moka peale sotsidele ja järgmised valimised on kesk võimul.
TRA :-\
Comment