HÄÄÄLETAMAAA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #136
    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    hahaaaa

    eriline tont

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #137
      Re: HÄÄÄLETAMAAA

      No tra, see kesikute pidu on juba venekeelne. SIck mis Tallinnas toimub, see on ja haigeeeeeeeeeeee. Tra, kusjuures Savipätsile sai panuse panna , et saab üle 20K hääle. Ma debiil ei pannud, tahtsin kerge tonni surada, aga siis tuli mingi pokkeirkäsi vahele ja läks meelest. Päeval ärkasin, olli hilj apanustada juba. aga 35K häält Savipätsile, sama palju kui Reformierakond kokku, viimane aeg kuuli lasta sellele ahvile

      Comment

      • Bikewarrior
        Bännitud
        • Apr 2009
        • 283

        #138
        Re: HÄÄÄLETAMAAA

        Algselt postitas Svenza
        No tra, see kesikute pidu on juba venekeelne. SIck mis Tallinnas toimub, see on ja haigeeeeeeeeeeee. Tra, kusjuures Savipätsile sai panuse panna , et saab üle 20K hääle. Ma debiil ei pannud, tahtsin kerge tonni surada, aga siis tuli mingi pokkeirkäsi vahele ja läks meelest. Päeval ärkasin, olli hilj apanustada juba. aga 35K häält Savipätsile, sama palju kui Reformierakond kokku, viimane aeg kuuli lasta sellele ahvile
        Kui tuleb ülestõus ja mõisu põletama hakkame siin Eestis, siis Hundisilma on esimene.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #139
          Re: HÄÄÄLETAMAAA

          ja juba tegi keskerakond esimese sammu järgmisteks riigikogu valimisteks ja võimalik, et ka võimupöördeks praeguses valitsuses.
          tallinnas pakuti koalitsiooni sotsidele. milleks neile seda vaja?
          aga selleks, et eesti lõikes sai KE 30% häältest(siiani), aga reform, IRL ja sotsid saaks ikkagi koalitsiooni moodustada. nüüd määritakse mett moka peale sotsidele ja järgmised valimised on kesk võimul.
          TRA :-\

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #140
            Re: HÄÄÄLETAMAAA

            Algselt postitas kuco

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Saab jälle 4 aastat Tallinna inimesi norida :)
            Tra, ma olin kusekõveras kui ma telekast vaatasin seda. Vana jummala lääbakil ju :D
            Nimetage mulle see !!!
            A kes veel sellega tegeleb? :D:D:D

            Comment

            • pronks
              Jube Noob
              • Jun 2009
              • 116

              #141
              Re: HÄÄÄLETAMAAA

              päris hea porno

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #142
                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWwwwwwwwwwww
                tra ei saa olla :D:D:D:D:D
                vend on maximaalselt kastis omadega irw

                puhta fish IRW

                Comment

                Working...