HÄÄÄLETAMAAA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #61
    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Algselt postitas ok2aa
    kui palju vahele tahad panna?
    ma annan paremad oddsid kui ok2aa

    Comment

    • Sebastian_du
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 232

      #62
      Re: HÄÄÄLETAMAAA

      Algselt postitas ok2aa
      kui palju vahele tahad panna?
      1k? Aga enne defineerime haritud. Terve Eesti KE on üks inimene kes südant pahaks ei aja.

      Ma saan aru küll et hr Burešini kaitsmine on trollimise mõttes lahe aga tegelt ka, kui palju "varastavad" jupi kaupa ja natuke siis KE tegeleb asjaga ilma jutumärkiteta.

      Nendele kes ütlevad et üks hääl ei muuda midagi vaadaku viimaseid EU-parlamendi valimisi, mis vahe lõppuks jäi ~31 häält? See on kindlalt vähem kui kast viina.

      Nendele kes ütlevad et nende valikud pole midagi muutnud, kindlad olete? Mina olen teinud selgeid valikuid, osa võtnud kõikidest valimistest ja suurt ma ei kurdaks. Võrreldes näiteks läti-slaavidega või tsehhi sotsialistidega on meie areng olnud viimase 18 aasta jooksul suht soodne. Oleks Rumeenia/Bulgaaria sarnaselt endised kommarid pukki jäänud võibolla oleks siin ka mafia paradiis vms

      Lõpppunkt, kõik valima ja minupärast valige tädimaalit või kolmandatulemiseuusparteid kas või vene erakonda aga mitte KE-d

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #63
        Re: HÄÄÄLETAMAAA

        Algselt postitas marguzz22
        raske on seda jama kommenteerida (seoses KE), ma ei väsi kordamast palun lugege lehti ja võibolla saate aru, palun vaadatke telekat - ke arvab, et kogu EV rahvas on debiilikud, populistlikud reklaamid, mis püüavad rumalat inimest - haritud inimeste hulgas on KE valimisprotsent 1%. Meil kontoris 200 inimesest võibolla 2 valib KE
        Mis erakonda siis valima peaks? Eks need teised on meil jah tublid ja ausad ning ainult KE valetab ja varastab.
        Oled üldse tuttav, kes kus kandideerib? Hetkel ju KOV valimised ning ma küll ei julgeks nii julgelt väita, et KE-d mitte üheski vallas ega linna valida ei tohi.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #64
          Re: HÄÄÄLETAMAAA

          nõus, kui saame haritud definitsioonis kokkuleppele. mul praegu pole aega sellega põhjalikumalt tegeda aga kui keegi teine viitsib, siis tehku.

          Comment

          • Sebastian_du
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 232

            #65
            Re: HÄÄÄLETAMAAA

            Algselt postitas Vapsik
            Mis erakonda siis valima peaks? Eks need teised on meil jah tublid ja ausad ning ainult KE valetab ja varastab.
            Oled üldse tuttav, kes kus kandideerib? Hetkel ju KOV valimised ning ma küll ei julgeks nii julgelt väita, et KE-d mitte üheski vallas ega linna valida ei tohi.
            Tallinnas, Pärnus, Maardus, Sillamäel, Narvas, Kiviõli jne ei oleks soovitatav

            Tartus võib 1te esindajat.

            Ütle kus valid ja teen sulle priva analüüsi?

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #66
              Re: HÄÄÄLETAMAAA

              Algselt postitas Sebastian_du
              Tallinnas, Pärnus, Maardus, Sillamäel, Narvas, Kiviõli jne ei oleks soovitatav

              Tartus võib 1te esindajat.

              Ütle kus valid ja teen sulle priva analüüsi?
              Rakveres, Võsat ei kavatse valida, aga teiste vastu pole suurt midagi.

              Comment

              • Sinnerman
                Julm Donk
                • Feb 2009
                • 48

                #67
                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                Algselt postitas Sebastian_du


                Nendele kes ütlevad et nende valikud pole midagi muutnud, kindlad olete? Mina olen teinud selgeid valikuid, osa võtnud kõikidest valimistest ja suurt ma ei kurdaks. Võrreldes näiteks läti-slaavidega või tsehhi sotsialistidega on meie areng olnud viimase 18 aasta jooksul suht soodne. Oleks Rumeenia/Bulgaaria sarnaselt endised kommarid pukki jäänud võibolla oleks siin ka mafia paradiis vms

                Lõpppunkt, kõik valima ja minupärast valige tädimaalit või kolmandatulemiseuusparteid kas või vene erakonda aga mitte KE-d
                Täielikult +1

                Kuid sellega päris nõus ei ole, et tädimaalit või kedagi oleks väga kasulik valida. Kui tahad anda KE-le vastuhääle, siis tuleb teha valik Ref, IRL või Sotside poolt. Äärmisel juhul ka Roheliste poolt, kuna nende puhul on kindel või kindlam, et nad ka oma mandaadid kätte saavad. Rahvaliit, vene erak jne. suht kindlalt oma hääli kokku ei saa ja võib juhtuda, et lihtsalt raiskad oma hääle.

                See on muidugi minu arvamus ja pretendeeri absoluutsele tõele.

                Comment

                • Sebastian_du
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 232

                  #68
                  Re: HÄÄÄLETAMAAA

                  Algselt postitas Sinnerman
                  Täielikult +1

                  Kuid sellega päris nõus ei ole, et tädimaalit või kedagi oleks väga kasulik valida. Kui tahad anda KE-le vastuhääle, siis tuleb teha valik Ref, IRL või Sotside poolt. Äärmisel juhul ka Roheliste poolt, kuna nende puhul on kindel või kindlam, et nad ka oma mandaadid kätte saavad. Rahvaliit, vene erak jne. suht kindlalt oma hääli kokku ei saa ja võib juhtuda, et lihtsalt raiskad oma hääle.

                  See on muidugi minu arvamus ja pretendeeri absoluutsele tõele.
                  Tegemist ju kohaliek valimistega ja seega kehtivad natsa teised numbrid, päris päris mitmes asulakeses saab valituks osutuda ka ainult 1-2 häälega rääkimata mõnest tosinast. Tõsi suuremates kohtades tuleks kaaluda kas mõne tõsisema erakonna või tugevama valimisliidu poolt hääleandmist.

                  To Vapsik kohalike olusid mitte tundes ei saa 100% soovitus teha küll aga on selge, et andtud nimekirjast leiab härra Võsa kõrvale veel vähemalt 13 nime keda isegi kaaluma ei hakka(eespool mainitud Tähismaaga eesotsas) Andres Sõber võibolla ühe erandina kuigi ei oska kommenteerida tema pädevust teistes valdkonkdades siis sport/noorsootöö ala peaks ta lubama küll

                  Comment

                  • blazkuh
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 400

                    #69
                    Re: HÄÄÄLETAMAAA

                    See, et sinu tuttavate/töökaaslaste hulgas ei ole nende toetajaid, ei tähenda, et neid ka eestlaste hulgas ei toetata. Samma patta võib kõik need erakonnad panna, samasugust sitta teevad kõik, keskerakonda üritatakse lihtsalt rohkem mustata, seda tehakse lausa paaniliselt. Reformi ja IRL-i praegune eesmärk tundubki olevat ainult ja ainult keskerakonna mustamine/laimamine, isegi esitatakse avalikes kanalites valesid fakte. Siis karjutakse, et keskerakond muud ei teegi kui sittab teisi, käitudes ise samamoodi. Seda Venemaale mahamüümise juttu pole mõtet ajada, sellel pole mitte mingisugust alust ja see on täielik bullshit. Ei ole keskerakonna toetaja, ei toeta hetkel mitte ühtegi erakonda. Lihtsalt ajab närvi natuke, milliseid argumente keskerakonna vastased esitavad, teised erakonnad on täpselt sama korrumpeerunud ja onupojapoliitika peale üles ehitatud, see ongi poliitika ja nii asjad käivadki.

                    Comment

                    • Aristotep
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #70
                      Re: HÄÄÄLETAMAAA

                      Võtsin Postimehe lahti ja esimene artikkel juba võttis pisara silma. Nii ilus jutt lihtsalt.

                      "«Esimene rühm teab täpselt, et valib Savisaart, teine rühm teab, et tahab Tallinna korruptsioonist puhtaks teha. Nii saab Keskerakond oma 36 protsenti häältest, mis tähendaks siiski igal juhul volikogus enamusest ilmajäämist,» tõdes Laar."

                      Algselt postitas marguzz22
                      raske on seda jama kommenteerida (seoses KE), ma ei väsi kordamast palun lugege lehti ja võibolla saate aru, palun vaadatke telekat - ke arvab, et kogu EV rahvas on debiilikud, populistlikud reklaamid, mis püüavad rumalat inimest - haritud inimeste hulgas on KE valimisprotsent 1%.
                      Loen lehti, vaatan telekat. Telekast nägin viimati Reformierakonna reklaami, mis tegeles ainult KE mustamisega. Pilluti kahte lehte suuri loosungeid ja täristati trumme. Puhas populism, mis mängib ainult rumalate inimeste mõtlemisvõimetusele.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #71
                        Re: HÄÄÄLETAMAAA

                        lehti loen suht vähe, TVd vaatan samuti vähe ja eriti ei hari ka end.
                        aga mis on silma/kõrva jäänud, on see, et kui reform mustab KE-d, siis kasutab ta väljendeid: Linnavalitsus, praegune linnavõim jms.
                        Kui KE mustab reformi, siis kasutatakse sõnu: Reformierakond, K.Pentus jne ja mustamine kui kuidagi ebaprofesionaalselt tehtud(a la varas,varas...). ühesõnaga on igasugune väärikus kaotatud ja minnakse liialt isiklikuks.

                        Comment

                        • bounce
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 865

                          #72
                          Re: HÄÄÄLETAMAAA

                          Algselt postitas blazkuh
                          See, et sinu tuttavate/töökaaslaste hulgas ei ole nende toetajaid, ei tähenda, et neid ka eestlaste hulgas ei toetata. Samma patta võib kõik need erakonnad panna, samasugust sitta teevad kõik, keskerakonda üritatakse lihtsalt rohkem mustata, seda tehakse lausa paaniliselt. Reformi ja IRL-i praegune eesmärk tundubki olevat ainult ja ainult keskerakonna mustamine/laimamine, isegi esitatakse avalikes kanalites valesid fakte. Siis karjutakse, et keskerakond muud ei teegi kui sittab teisi, käitudes ise samamoodi. Seda Venemaale mahamüümise juttu pole mõtet ajada, sellel pole mitte mingisugust alust ja see on täielik bullshit. Ei ole keskerakonna toetaja, ei toeta hetkel mitte ühtegi erakonda. Lihtsalt ajab närvi natuke, milliseid argumente keskerakonna vastased esitavad, teised erakonnad on täpselt sama korrumpeerunud ja onupojapoliitika peale üles ehitatud, see ongi poliitika ja nii asjad käivadki.
                          absoluutselt samal nõul.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #73
                            Re: HÄÄÄLETAMAAA

                            ma juba nende lollide reformi reklaamide pärast ei saa, ei suuda nende poolt hääletada. laar lapiga on ka muidugi tase omaette. valin arvatavasti mingisuguse kohaliku liidu.

                            Comment

                            • AriaWORLD
                              Julm Donk
                              • Jan 2009
                              • 34

                              #74
                              Re: HÄÄÄLETAMAAA

                              njaa ... sain kah oma esimese hääle antud, aga kui ma jõulukaarti ei saa, siis jääb see ka viimaseks :D

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #75
                                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                                tuleb tunnistada, et reform on tallinnas seekord oma reklaamidega väga võssa pannud. eriti haiged on need imo. ja pentus ei sobi ka sinna kuidagi savisaart mustama.

                                Comment

                                Working...