Re: HÄÄÄLETAMAAA
Kuna mu elukohaks on registreeritud rakvere....õigemin sõmeru vald kuid ise elan tlns siis:
1. jube kauge on minna valima...ID kaart pole teinud veel ei teagi miks...peaks ikka ära tegema...
2. eriti ei huvita kes seal võimul on kuna minu elu see ei muuda otseselt....kord 2 kuu tagant satun sinna..
3. kuna valimised on 18.okt ja minu sünnipäev on 17.okt - 25a nooreks saan .... siis ilmselgetel põhjustel (loe: liigne alkohol!) ma sinna ei jõua õigel päeval.
Kuna mu elukohaks on registreeritud rakvere....õigemin sõmeru vald kuid ise elan tlns siis:
1. jube kauge on minna valima...ID kaart pole teinud veel ei teagi miks...peaks ikka ära tegema...
2. eriti ei huvita kes seal võimul on kuna minu elu see ei muuda otseselt....kord 2 kuu tagant satun sinna..
3. kuna valimised on 18.okt ja minu sünnipäev on 17.okt - 25a nooreks saan .... siis ilmselgetel põhjustel (loe: liigne alkohol!) ma sinna ei jõua õigel päeval.

Comment