HÄÄÄLETAMAAA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #16
    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Algselt postitas nikitheone
    ahjaa, mind on alati huvitanud, et miks inimesed vihkavad savisaart? oskad äkki öelda?
    (vastused nagu, et ta on paks v**djas või müüb meid venemaale maha - need ei ole mitte kuidagi vastused)

    siin pole midagi muud öeda KUI LOE LEHTI JA HARI ENNAST

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #17
      Re: HÄÄÄLETAMAAA

      Algselt postitas nikitheone
      ahjaa, mind on alati huvitanud, et miks inimesed vihkavad savisaart? oskad äkki öelda?
      (vastused nagu, et ta on paks v**djas või müüb meid venemaale maha - need ei ole mitte kuidagi vastused)

      ma ei vihka aga mulle ei meeldi, et ta paks on. kole ju.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #18
        Re: HÄÄÄLETAMAAA

        Algselt postitas nikitheone
        ahjaa, mind on alati huvitanud, et miks inimesed vihkavad savisaart? oskad äkki öelda?
        (vastused nagu, et ta on paks v**djas või müüb meid venemaale maha - need ei ole mitte kuidagi vastused)
        kuna mulle meeldib proua Ilves siis ei saa ma sellist Eesti rahva mürgitajatega mestis olevat inimest seedida

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: HÄÄÄLETAMAAA

          vahet pole mis juhtub :D, enivei on putsis

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #20
            Re: HÄÄÄLETAMAAA

            Algselt postitas hotcocacola
            vahet pole mis juhtub :D, enivei on ******
            Ära mõtle nii.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: HÄÄÄLETAMAAA

              seda küll :D

              minuarust võix järgmine seadus olla järgmine
              [x] igasugused erakondade reklaamid on keelatud



              mind ajab täiesti leili, igalpool mingi nääklemine ja üksteise mustamine...
              ooo oravad
              ooo savisaar
              ooo kristlikud ja ptsi mingid isamaakad

              pange põlema end tegelt ka

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #22
                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                Algselt postitas Lutzky
                ei kiru, ei huvita
                Minu hääl läheb Lutzkyle. ;D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: HÄÄÄLETAMAAA

                  Algselt postitas BuildUp
                  Minu hääl läheb Lutzkyle. ;D

                  +1

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #24
                    Re: HÄÄÄLETAMAAA

                    Algselt postitas nikitheone
                    ahjaa, mind on alati huvitanud, et miks inimesed vihkavad savisaart? oskad äkki öelda?
                    (vastused nagu, et ta on paks v**djas või müüb meid venemaale maha - need ei ole mitte kuidagi vastused)
                    Olgem ausad, Savisaar on POLIITIK, kellesarnast Eestis rohkem pole. Laar on küll suht sama klassi mees ja Ansipist oleks võinud POLIITIK saada, kuid selgus, et tema ajumaht ei võimalda seda.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #25
                      Re: HÄÄÄLETAMAAA

                      Algselt postitas Imric
                      Olgem ausad, Savisaar on POLIITIK, kellesarnast Eestis rohkem pole. Laar on küll suht sama klassi mees ja Ansipist oleks võinud POLIITIK saada, kuid selgus, et tema ajumaht ei võimalda seda.
                      mis meil sellest poliitikust kasu on? on jahh poliitik, mis siis.. propaganda ja reklaam ja muu sitt on ilmselgelt selge.. korruptsiooni ja onupojapoliitika tunde ka savikale vast enam jagama ei pea...

                      Comment

                      • Aristotep
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #26
                        Re: HÄÄÄLETAMAAA

                        Ei huvita, sest see ei muuda midagi

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #27
                          Re: HÄÄÄLETAMAAA

                          Mõtlen veel, kas üldse minna. Ausalt öeldes ei ole ühtegi inimest, kellele häält tahaks anda.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #28
                            Re: HÄÄÄLETAMAAA

                            enivei.. ma ei hakka siin moraali lugema miks peab hääletamas käima ja et see on põmst põhiseaduslik õigus ja kohustus.. aga ma kirjutan siia suht lihtsakoelise põhjenduse, miks peaksid käima hääletamas ka need, keda otseselt poliitika ei huvita..

                            Olin omal ajal tudeng ja siis tekkis iva, et eestis mingist 60-70k tudengist hääletavad ainult paartuhat, kui sedagi. Niih, kui nüüd erakonnad panevad oma eesmärke paika ja valimislubadusi, siis milliste inimeste ja sotsiaasete gruppide huvisid enim arvestatakse? meie partokraatlikus ja kapitalistlikus ühiskonnas ikka nende huvisid, kust tuleb kõige rohke hääli, mis aitab siis vastaval erakonnal võimule saada.

                            ehk seniks kuni need 60k tudengeid hääletamas ei käi, pole lootustki et mõni erakond näeks tõsist vaeva ja lubadust meie haridust reformida ja tudengite toetusi tõsta... vaid ikka saame me lubadused penisoneid ja pensionitoetusi tõsta jne... sest pensiokad käivad suht aktiivselt valimas.. nemad on sihtgrupp, kelle häälte pärast tasub võidelda...

                            enam ma küll tudeng ei ole, aga sisu on sama... tehke omad järeldused:-)

                            kuniks teie hääletamas ei käi.. saavad ikka parimad valimislubadused ja seadused ja muudatused nood pensiokad.. keda btw on kaks ühe töötaja kohta.. ehk sinna meie teenitud papp ja maksud lähevad..

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #29
                              Re: HÄÄÄLETAMAAA

                              Natuke ot, id-kaardi utiliit ütleb "Windowsi kiipkaardi alamsüsteem ei funktsioneeri", help me

                              Comment

                              • Madis_89
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 841

                                #30
                                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                                Mõnes mõttes võib jah öelda, et Savisaar on tark mees.Suudab ära kasutada suht rumalat massi, ütled veel venemaa suunal ka häid sõnu ja ca 400 000 muulase hääled on sinu. Sellega nullib ta muidugi ära oma võimalused eestlastest valijate seas, aga ega pole ju head ilma halvata.

                                /ahjaa, mina lähen ikka vanamoodi valima, kabiini ja värki.

                                Comment

                                Working...