valimised on alanud - e-valimised vähemalt
www.valimised.ee nüüd minge ja tehke oma kodanikukohust!!! Võibolla on tallinnas võimalik need tõprad kukutada (KE)
www.valimised.ee nüüd minge ja tehke oma kodanikukohust!!! Võibolla on tallinnas võimalik need tõprad kukutada (KE)
TC
Comment