HÄÄÄLETAMAAA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    HÄÄÄLETAMAAA

    valimised on alanud - e-valimised vähemalt


    www.valimised.ee nüüd minge ja tehke oma kodanikukohust!!! Võibolla on tallinnas võimalik need tõprad kukutada (KE)
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2
    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Kell 9 tahtsin esimeste seas olla... Sisse saan logida siis ütleb, et Active Xi ei toeta.. Tõmbasin siis selle väikese programmi ja loomulikult ei lae nimekirju ära ütleb et ID kaardiga midagi viga. Ometigi teen hetkel makseid sellega ja login kohtadesse sisse.
    Jätkem hääletamine siis teistele.

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #3
      Re: HÄÄÄLETAMAAA

      lükka kinni korra ja ava uuesti, mul oli sama jama, installisin active x ja avasin uuesti

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: HÄÄÄLETAMAAA

        hea, et meelde tuletasid

        (algul arvasin, et see on teema, et kes-kuhu on hääletanud, mis oleks ka lahe teema :P)
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: HÄÄÄLETAMAAA

          ahjaa, mind on alati huvitanud, et miks inimesed vihkavad savisaart? oskad äkki öelda?
          (vastused nagu, et ta on paks värdjas või müüb meid venemaale maha - need ei ole mitte kuidagi vastused)
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #6
            Re: HÄÄÄLETAMAAA

            minul tehtud, ID kaart ikka hea asi aegajalt

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: HÄÄÄLETAMAAA

              Ootan huviga, millal keegi klassikalised "see ei muuda midagi, ei huvita etc" kommentaariga tuleb :D. Hea teema ja õige üleskutse! Kes ei vali ja sellest hoolimate võimulolijat kirub, on vinguviiul.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #8
                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                ei kiru, ei huvita

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: HÄÄÄLETAMAAA

                  Algselt postitas Lutzky
                  ei kiru, ei huvita
                  Siin vastuolu ei ole. Ergo, ei ole vinguviiul.

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #10
                    Re: HÄÄÄLETAMAAA

                    Ei kiru aga ikkagi ei saa jälle iseendale valetada. Valimas ei käida valimise enda pärast vaid ikka sellepärast, et midagi muuta. Ja kandidaatite vastu peab ju usaldus ka olema. Kui usk puudub siis ei saa teha valesid otsuseid.

                    Aega veel on. Olen kogu oma elu valimas käinud st. 18-24 aga nüüd ma tõesti ei tea. Kõik usaldus on kadunud. Kui leian sobiva kandidaadi siis kindlasti valin. Aga suvalisi jorsse ma küll valima ei hakka - mul on õigus valida ning mitte valida. Ja see üldse ei puutu asjasse, kas ma vingun selle korra üle mis tuleb või ei. Ilmselgelt ma olen riigi osa ja mul alati võimalus vinguda aga nagu me kõik teame vingumine ei tee asja paremaks.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #11
                      Re: HÄÄÄLETAMAAA

                      olukord on sick, kui kuulata reklaame, mis iga päev meediast tuleb.
                      hetkel oleks väga soodne pinnas nn turule tulekuks üksikkandidaatidel ja uutel tulijatel.
                      paljudel ajab südame pahaks see pori pritsimine, mis toimub. kindlasti
                      leiduks suur hulk inimesi, kes uuele tulijale hääle annaks. sama juhtus ka Tarandi puhul ju eurovalimistel, kui
                      suur osa talle hääle andnutest hääletas staar-parteide vastu, mitte tema poolt.

                      hääletama lähen aga ei tea veel kelle poolt. pole tutvunud menüüga.
                      tõenäoliselt tuleb otsus kitsalt oma mätta otsast või kellegi isiklikust sümpaatiast - a la luban uus spordikeskust > suurendan pensionit vms

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: HÄÄÄLETAMAAA

                        pigem:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: HÄÄÄLETAMAAA

                          mõned minutid tagasi kasutasin oma ID kaarti ka ja valitud.

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #14
                            Re: HÄÄÄLETAMAAA

                            Algselt postitas pastilaa
                            Siin vastuolu ei ole. Ergo, ei ole vinguviiul.

                            hahahahahhaa ;D terav

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #15
                              Re: HÄÄÄLETAMAAA

                              Algselt postitas marguzz22
                              valimised on alanud - e-valimised vähemalt


                              www.valimised.ee nüüd minge ja tehke oma kodanikukohust!!! Võibolla on tallinnas võimalik need tõprad kukutada (KE)
                              aga miks te teete siin praegu Keskerakonda maha, karotsi bljät nahui

                              Comment

                              Working...