Night chat ehk öine mõlanurgake.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • paradigmlost
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 421

    #16
    Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

    mul on magamisgraafik ka ikka täiesti teistsugune kui "normaalsetel inimestel". käin öötööl ka ( 20.00-08.00) ja alati peale öötöötsükleid magan ainult päeval, kuni kuidagi äratuskella ja magamise vahele jätmisega rezhiimi kuidagi normaalsemaks saan..
    kõige hullem rezhiim on tõesti see, kui magada mingi 10-st hommikul 23-24 õhtuni.. siis öösel küll hea grindida ja chillida aga järgmisel päeval pole eriti hea enam. kohati kammib mul üleväsimusest ära ka ja siis on selline lahe inspireeriv olek nagu kivis või huvitava pohmakaga...

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #17
      Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

      Algselt postitas paradigmlost
      mul on magamisgraafik ka ikka täiesti teistsugune kui "normaalsetel inimestel". käin öötööl ka ( 20.00-08.00) ja alati peale öötöötsükleid magan ainult päeval, kuni kuidagi äratuskella ja magamise vahele jätmisega rezhiimi kuidagi normaalsemaks saan..
      kõige hullem rezhiim on tõesti see, kui magada mingi 10-st hommikul 23-24 õhtuni.. siis öösel küll hea grindida ja chillida aga järgmisel päeval pole eriti hea enam. kohati kammib mul üleväsimusest ära ka ja siis on selline lahe inspireeriv olek nagu kivis või huvitava pohmakaga...
      :D

      ma olen hetkel 5 öö peale maganud 22-23h ja tundub, et mul on ka "lahe inspireeriv olek" :D

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #18
        Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

        Algselt postitas paradigmlost
        käin öötööl ka ( 20.00-08.00)
        See on täpselt ideaalselt mängiva grinderi elu. Ei kadesta just väga.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #19
          Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

          Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #20
            Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

            Algselt postitas farik666
            blessed are those who can sleep...
            Skeletal on mu arust huvitavaim plaat neilt.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #21
              Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

              Algselt postitas Tregeq
              Ma olen kasutanud veel sellist varjanti, et ei maga üks öö ja siis järgmise päeva õhtul tuleb hea uni. Ainuke raskus on see, et jumala eest ei tohi päeval siis magam jääda:D muidu on jälle tuksis.
              Ma olen ise ka kasutand seda süsteemi ja lihtsaim viis päeval und eemal hoida on juua ;D

              Comment

              • paradigmlost
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 421

                #22
                Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                Algselt postitas taipupole
                See on täpselt ideaalselt mängiva grinderi elu. Ei kadesta just väga.
                on jah täpselt grindimise aeg, ma grindingi tööl olles..:D kui 00:00 mängima hakkan siis saab rahulikult hommikuni lasta.. a pole ka mingi probleem varem alustada (ntks ftrb liigaturnad jne) selles mõttes hea, et öö on sisustatud, kindel palk jookseb, jne

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #23
                  Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                  keegi pelab?

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #24
                    Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                    Mul on 11 inimest külas, varsti kutsutakse mendid kah.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #25
                      Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                      Algselt postitas Rigged
                      Mul on 11 inimest külas, varsti kutsutakse mendid kah.
                      küsi kas mõni on donk/fish kui on siis lajata jalaga näkku

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                        Kogu see teema on algusest lõpuni selle teema sarnane. Seega lukku.

                        Comment

                        Working...