Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.
mul on magamisgraafik ka ikka täiesti teistsugune kui "normaalsetel inimestel". käin öötööl ka ( 20.00-08.00) ja alati peale öötöötsükleid magan ainult päeval, kuni kuidagi äratuskella ja magamise vahele jätmisega rezhiimi kuidagi normaalsemaks saan..
kõige hullem rezhiim on tõesti see, kui magada mingi 10-st hommikul 23-24 õhtuni.. siis öösel küll hea grindida ja chillida aga järgmisel päeval pole eriti hea enam. kohati kammib mul üleväsimusest ära ka ja siis on selline lahe inspireeriv olek nagu kivis või huvitava pohmakaga...
mul on magamisgraafik ka ikka täiesti teistsugune kui "normaalsetel inimestel". käin öötööl ka ( 20.00-08.00) ja alati peale öötöötsükleid magan ainult päeval, kuni kuidagi äratuskella ja magamise vahele jätmisega rezhiimi kuidagi normaalsemaks saan..
kõige hullem rezhiim on tõesti see, kui magada mingi 10-st hommikul 23-24 õhtuni.. siis öösel küll hea grindida ja chillida aga järgmisel päeval pole eriti hea enam. kohati kammib mul üleväsimusest ära ka ja siis on selline lahe inspireeriv olek nagu kivis või huvitava pohmakaga...

Comment