Pealkiri ütleb kõik.
Tegelikult siis küsimus kõigile, kellel öine graafik. Kuidas mõjub mängimisele ja üleüldisele heaolule ning kuidas olete suutnud asja paika saada. Viimased 6 kuud hommikul 6-e paiku magama ja 3-st ülesse. Hakkab tüütavaks muutuma.
Tegelikult siis küsimus kõigile, kellel öine graafik. Kuidas mõjub mängimisele ja üleüldisele heaolule ning kuidas olete suutnud asja paika saada. Viimased 6 kuud hommikul 6-e paiku magama ja 3-st ülesse. Hakkab tüütavaks muutuma.
Comment