Night chat ehk öine mõlanurgake.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • renkas
    Räme Fish
    • Jul 2009
    • 24

    #1

    Night chat ehk öine mõlanurgake.

    Pealkiri ütleb kõik. Tegelikult siis küsimus kõigile, kellel öine graafik. Kuidas mõjub mängimisele ja üleüldisele heaolule ning kuidas olete suutnud asja paika saada. Viimased 6 kuud hommikul 6-e paiku magama ja 3-st ülesse. Hakkab tüütavaks muutuma.
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #2
    Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

    ah mul polegi une graafikut mõni päev magan 3h eile magasin 16h tee siis selle järgi mingit graafikut

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #3
      Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

      mul kh tavaliselt, et suht 66l2bi yleval kui t66l pole..t2na l2ksin 5 aeg magama uni juba l2inud:S
      ei teagi mida nyyd tegema hakata:S

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #4
        Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

        Algselt postitas K2snakas
        ei teagi mida nyyd tegema hakata:S
        juua võiks???

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #5
          Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

          Minul uneaeg nihkub iga päev tunni-paari võrra edasi. Eile läksin magama 6 aeg, täna juba 9+. Väga raske on "õigel ajal" magama minna. Kõige hullem on see periood, kus ärkad umbes keskööl. 4-5 aeg päeval on veel normaalne.

          Comment

          • miksnii
            Grinder
            • May 2009
            • 580

            #6
            Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

            Mul ka sama teema, mingi 5-7 ommikul vahid üleval ja 3 piku siis luugid lahti. mingi 3-4 kuud juba nii.
            Täna siis esimene öö kus tänu haigusele sai pool 2 magama mindud ja ommikust üleval.
            Plegi kõige hullem :D.

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #7
              Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

              ei maga üldse

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #8
                Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                standard sleep on 12:00 - 17:00

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                  http://www.wisebread.com/how-to-natu...ycle-overnight

                  Not eating for 12-16 hours can help people quickly reset their sleep-wake cycle.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                    Algselt postitas Kloonike
                    Minul uneaeg nihkub iga päev tunni-paari võrra edasi. Eile läksin magama 6 aeg, täna juba 9+. Väga raske on "õigel ajal" magama minna. Kõige hullem on see periood, kus ärkad umbes keskööl. 4-5 aeg päeval on veel normaalne.
                    Ma olen kogu aeg rääkinud, et õige päeva pikkus peaks olema 26-28 tundi, 24 tunni asemel.

                    Algselt postitas variatsioon
                    http://www.wisebread.com/how-to-natu...ycle-overnight

                    Not eating for 12-16 hours can help people quickly reset their sleep-wake cycle.
                    Igasugune ebaregulaarne söömine tundub minule väga halb variant.

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #11
                      Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                      Mine öösel magama, pane kell kell 7-8 äratama ning tiksu õhtuni, küll uni tuleb.

                      Comment

                      • Tregeq
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 157

                        #12
                        Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                        Ma olen kasutanud veel sellist varjanti, et ei maga üks öö ja siis järgmise päeva õhtul tuleb hea uni. Ainuke raskus on see, et jumala eest ei tohi päeval siis magam jääda:D muidu on jälle tuksis.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #13
                          Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                          Mul õnneks kool hoiab enamvähem paigas selle graafiku, kuna kool algab üldiselt 10-12 ajal siis unegraafik on ala 2,3- 10,11m nädalavahetustel siis teistsugune :D

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #14
                            Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                            blessed are those who can sleep...

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #15
                              Re: Night chat ehk öine mõlanurgake.

                              Algselt postitas hoss23
                              juua võiks???
                              Algselt postitas K2snakas
                              fakken sai 2 p2eva joodud..prr...aitab nah;S
                              enam vict ei taha nii opea..t2na sai tiir isegi l2tis 2ra k2idud:P
                              elagu alko:P
                              Algselt postitas ranka
                              Elagu alko!!!

                              Teeme kihlveo - kumb kauem kaine on, see jookseb üle tallinna raekoja platsi seljapeal sildiga, et TrioBeti River on rigged? :D

                              Comment

                              Working...