Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***
Ei mõista jah neid bännimise asju ja olen taipupolega jumalast ühel meelel. Aga ma lõpetan oma sõnavõtu sest muidu läheb offtopicuks.
Ei mõista jah neid bännimise asju ja olen taipupolega jumalast ühel meelel. Aga ma lõpetan oma sõnavõtu sest muidu läheb offtopicuks.
Comment