*** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #91
    Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

    Ei mõista jah neid bännimise asju ja olen taipupolega jumalast ühel meelel. Aga ma lõpetan oma sõnavõtu sest muidu läheb offtopicuks.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #92
      Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

      Algselt postitas taipupole
      Sa (kehtib ka variatsiooni ja K2snaka jutu kohta) ei suuda ennast isegi nii algelisel tasemel kontrollida? Ma hoiaks ennast siis hasartmängudest küll miilide kaugusele. Või uninstalliks kõik brauserid. Telnet FTW!
      Ehk mul on internetisõltuvus aga arvan, et üldiselt kontrollin ennast keskmisest inimesest paremini - elu on nii näidanud. Seoste otsimisel võid veel harjutada. :)

      Algselt postitas taipupole
      Või noh, kui mängides on tõesti nii sitaks igav, siis 100/200 HU. Võib-olla siis kaob mängimise ajal mingi jamaga tegelemise isu äää. Kasulik ka selles mõttes, et kui bankroll lännu, siis 1-sendistes laudades hullates on tõenäoliselt suva ja võib foorumis olla küll.
      Mängides ma foorumis ei surfa.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #93
        Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

        Algselt postitas taipupole
        Sa (kehtib ka variatsiooni ja K2snaka jutu kohta) ei suuda ennast isegi nii algelisel tasemel kontrollida? Ma hoiaks ennast siis hasartmängudest küll miilide kaugusele. Või uninstalliks kõik brauserid. Telnet FTW!

        Või noh, kui mängides on tõesti nii sitaks igav, siis 100/200 HU. Võib-olla siis kaob mängimise ajal mingi jamaga tegelemise isu äää. Kasulik ka selles mõttes, et kui bankroll lännu, siis 1-sendistes laudades hullates on tõenäoliselt suva ja võib foorumis olla küll.
        ükskord ma tahtsin 30 minutiks bänni, et saaks poodi söögi järele minna, lihtsalt ei suutnud foorumit X-ist kinni panna

        nii lühikest bänni kahjuks polnud olemas

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #94
          Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

          Ma ei taha bänni kuna ootan jätkuvalt korralikku hiiterit mida saaks yes teemasse postitada :)

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #95
            Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

            banni tahaks 4 päeva.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #96
              Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

              kas mingist kindlast teemast on ka võimalik piirangut saada....no nt offtopic ja muu selline möla pool ?

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #97
                Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                Algselt postitas daljoh
                kas mingist kindlast teemast on ka võimalik piirangut saada....no nt offtopic ja muu selline möla pool ?

                selle bäni nimi on tahtejõud

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #98
                  Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                  Algselt postitas Kris
                  mis värk on ma olen juba 2 korda b2nni saanud!!!!1111
                  Jumal näeb ja karistab.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #99
                    Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                    Algselt postitas Kris
                    mis värk on ma olen juba 2 korda b2nni saanud!!!!1111
                    vähe, imo

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #100
                      Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                      kopp ees fooruimist .. 2week please

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #101
                        Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                        Algselt postitas leits
                        kopp ees fooruimist .. 2week please
                        sa oled ikka koomik :D

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #102
                          Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                          võtaks nädala... vaja veidi vaeva näha pokkeris, et 2009 eesmärgid täita, pokkeriprodest nii sõltuvuses 24/7 vahin siin, nii ebaproduktiivne...

                          ette tänades :)

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #103
                            Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                            Algselt postitas Codecci
                            võtaks nädala... vaja veidi vaeva näha pokkeris, et 2009 eesmärgid täita, pokkeriprodest nii sõltuvuses 24/7 vahin siin, nii ebaproduktiivne...

                            ette tänades :)
                            Algselt postitas taipupole
                            Sa (kehtib ka variatsiooni ja K2snaka jutu kohta) ei suuda ennast isegi nii algelisel tasemel kontrollida? Ma hoiaks ennast siis hasartmängudest küll miilide kaugusele. Või uninstalliks kõik brauserid. Telnet FTW!

                            Või noh, kui mängides on tõesti nii sitaks igav, siis 100/200 HU. Võib-olla siis kaob mängimise ajal mingi jamaga tegelemise isu äää. Kasulik ka selles mõttes, et kui bankroll lännu, siis 1-sendistes laudades hullates on tõenäoliselt suva ja võib foorumis olla küll.
                            Sõltlane!
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #104
                              Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                              Õpetus kuidas ennast foorumist "bännida":
                              start -> run -> "notepad C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts"

                              ja lisa "127.0.0.1 foorum.pokkeriprod.com" lõppu.

                              [...]
                              # localhost name resolution is handled within DNS itself.
                              # 127.0.0.1 localhost
                              # ::1 localhost

                              127.0.0.1 ee.pokernews.com
                              127.0.0.1 foorum.pokkeriprod.com
                              by!

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #105
                                Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                                Ja umbes sama kiiresti saab bänni maha võtta.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...