*** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #76
    Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

    1 päev on miinimum

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #77
      Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

      2 päeva panniga paluks, putsis keiss

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #78
        Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

        maximum ja siis veel maximum

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #79
          Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

          Algselt postitas Tarmonator
          maximum ja siis veel maximum
          ära sina küll lahku money tahab liigutamist saada ju :))

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #80
            Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

            mind saab ka muud moodi kätte. ma arvan, et leiad mu msn'i või tel. nr'i kui väga vaja.

            aga tra kelle ma siin läbi pean sõimama, et seda sitast bänni juba saada? :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #81
              Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

              BÄNN 2 PÄEVAKS. VITTU SEE POKKER

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #82
                Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                suht suured oddis et sind bännitakse kui siin teemas sõna võtad :/

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #83
                  Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                  Päris huvitav, et inimeste arvates aitab mängu parandada see, kui oled foorumist bännitud. Nagu oleks foorum nende viletsas mängus süüdi. Mis on omakorda veider, sest see peaks olema koht, kus oma vigade kohta küsida ja arvamusi saada. Palun selgitada.

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #84
                    Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                    eks m2ngi kui foorum on k6rval monitoris lahti:)
                    vast ei m2ngi oma parimat m2ngu:)

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #85
                      Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                      Algselt postitas K2snakas
                      eks m2ngi kui foorum on k6rval monitoris lahti:)
                      vast ei m2ngi oma parimat m2ngu:)
                      See on naljavastus või?

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #86
                        Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                        Algselt postitas taipupole
                        See on naljavastus või?
                        jah leveldan 100x sinu yle!

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #87
                          Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                          Algselt postitas taipupole
                          Päris huvitav, et inimeste arvates aitab mängu parandada see, kui oled foorumist bännitud. Nagu oleks foorum nende viletsas mängus süüdi. Mis on omakorda veider, sest see peaks olema koht, kus oma vigade kohta küsida ja arvamusi saada. Palun selgitada.
                          Ma ise olen küsinud bänni seetõttu, et sellest foorumist on väga raske eemal hoida ja kulutab mu aega kohutavalt.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #88
                            Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                            Algselt postitas taipupole
                            Päris huvitav, et inimeste arvates aitab mängu parandada see, kui oled foorumist bännitud. Nagu oleks foorum nende viletsas mängus süüdi. Mis on omakorda veider, sest see peaks olema koht, kus oma vigade kohta küsida ja arvamusi saada. Palun selgitada.
                            banitakse sellepärast et ennast pokkerist ja foorumitest puhata.. kui saad nädala normaalse inimese elu elada siis tuleb ka mängimise isu tagasi :)

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #89
                              Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                              Algselt postitas taipupole
                              Päris huvitav, et inimeste arvates aitab mängu parandada see, kui oled foorumist bännitud. Nagu oleks foorum nende viletsas mängus süüdi. Mis on omakorda veider, sest see peaks olema koht, kus oma vigade kohta küsida ja arvamusi saada. Palun selgitada.
                              Oma silm on ikka kuningas. Kui tahad, siis ma võin 2-nädalase bänni panna paar korda ning järgmise aasta alguses siis saaksid teha väikese võrdluse tulemuste osas.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #90
                                Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***

                                Algselt postitas Pahvak
                                Ma ise olen küsinud bänni seetõttu, et sellest foorumist on väga raske eemal hoida ja kulutab mu aega kohutavalt.
                                Sa (kehtib ka variatsiooni ja K2snaka jutu kohta) ei suuda ennast isegi nii algelisel tasemel kontrollida? Ma hoiaks ennast siis hasartmängudest küll miilide kaugusele. Või uninstalliks kõik brauserid. Telnet FTW!

                                Või noh, kui mängides on tõesti nii sitaks igav, siis 100/200 HU. Võib-olla siis kaob mängimise ajal mingi jamaga tegelemise isu äää. Kasulik ka selles mõttes, et kui bankroll lännu, siis 1-sendistes laudades hullates on tõenäoliselt suva ja võib foorumis olla küll.

                                Comment

                                Working...