Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
Jeap, väga freaky, ise tatsan pmst ka öösiti samal marsruudil krooks - ct - yamyam - koju :/
vanuse kohta, et kui rebaste pidu siis vist ilmselt mingi 19-20 ?
Jeap, väga freaky, ise tatsan pmst ka öösiti samal marsruudil krooks - ct - yamyam - koju :/
vanuse kohta, et kui rebaste pidu siis vist ilmselt mingi 19-20 ?
Comment