****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blazkuh
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 400

    #1486
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    kaasas on shvamm, shampoon ja kamm

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #1487
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas kollane
      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sqwdmCf3WQI[/youtube]


      ma too tüüp

      seda tüüpi tunnen..

      aga muidu üks ässade ülemängimine mis tulu tõi:
      Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.5 Tournament, 100/200 Blinds (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      UTG (t7325)
      Hero (UTG+1) (t6475)
      MP1 (t4540)
      MP2 (t5160)
      MP3 (t9885)
      CO (t4885)
      Button (t8690)
      SB (t10861)
      BB (t900)

      Hero's M: 21.58

      Preflop: Hero is UTG+1 with A, A
      1 fold, Hero bets t500, 4 folds, Button calls t500, 2 folds

      Flop: (t1300) K, J, 6 (2 players)
      Hero bets t500, Button calls t500

      Turn: (t2300) J (2 players)
      Hero bets t1200, Button raises to t3800, Hero raises to t5475 (All-In), Button calls t1675

      River: (t13250) Q (2 players, 1 all-in)

      Total pot: t13250

      Results:
      Button had K, Q (two pair, Kings and Queens).
      Hero had A, A (two pair, Aces and Jacks).
      Outcome: Hero won t13250

      Comment

      • leho57
        Grinder
        • Nov 2008
        • 664

        #1488
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        easy come, easy go :(

        Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.5 Tournament, 120/240 Blinds 25 Ante (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        MP1 (t7425)
        Hero (MP2) (t13250)
        MP3 (t4940)
        CO (t4860)
        Button (t10785)
        SB (t3985)
        BB (t2315)
        UTG (t10561)
        UTG+1 (t600)

        Hero's M: 22.65

        Preflop: Hero is MP2 with 8, 8
        UTG calls t240, 2 folds, Hero calls t240, 2 folds, Button calls t240, SB calls t120, BB checks

        Flop: (t1425) 8, 2, 4 (5 players)
        SB checks, BB checks, UTG bets t480, Hero raises to t1680, 3 folds, UTG calls t1200

        Turn: (t4785) 10 (2 players)
        UTG checks, Hero bets t4785, UTG raises to t8616 (All-In), Hero calls t3831

        River: (t22017) 3 (2 players, 1 all-in)

        Total pot: t22017

        Results:
        UTG had 10, 10 (three of a kind, tens).
        Hero had 8, 8 (three of a kind, eights).
        Outcome: UTG won t22017

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #1489
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Mängite või surfate foorumis?

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #1490
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas antnx
            Mängite või surfate foorumis?
            i surf

            Comment

            • leho57
              Grinder
              • Nov 2008
              • 664

              #1491
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas antnx
              Mängite või surfate foorumis?
              mõlemit.... esimene oli enne pausi viimane käsi ja teine oli kohe peale, järgmisega lendasin välja :D

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1492
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Algselt postitas antnx
                Mängite või surfate foorumis?
                mõlemat... üritasin baltic festile piletit saada.. kaks korda QQ vs AA.. ja väljas 41'sena vms

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #1493
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Rohvel tra, elu on nii koomiliselt nuts ikka, et ma ise ka ei tea enam. Müstiliselt lahe on olla.

                  just prageu tulen sitalt ja turna aken ees, et on hakanud. Mingi rakeupdaeti freeroll, kust lootsin vähe BR-i hittida, et mängida ja vaatan, et ohoo AA käes, sain blindid. 3 kätt hiljem vist mingi vend pushib mu EP openi peale, sest tiltis, et ma chatis ei vasta (chat disabled mul enda soovil) ja juhtub nii:


                  Full Tilt Poker RU Freeroll No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 9 players - View hand 301382
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  Hero (UTG+1): t1725 M = 38.33
                  CitizenErasedUK (UTG+2): t1455 M = 32.33
                  TwoPairBra (MP1): t1455 M = 32.33
                  LostOn5thst (MP2): t1455 M = 32.33
                  me_hungy (CO): t1455 M = 32.33
                  olpaterson (BTN): t1485 M = 33
                  Gavlor (SB): t1470 M = 32.67
                  DSpunkyMunky (BB): t1500 M = 33.33
                  xxCallStationxx (UTG): t1500 M = 33.33

                  Pre Flop: (t45) Hero is UTG+1 with Q Q
                  1 fold, Hero raises to t60, 4 folds, olpaterson raises to t1485 all in, 2 folds, Hero calls t1425

                  Flop: (t3015) K T 8

                  Turn: (t3015) J

                  River: (t3015) T

                  Final Pot: t3015
                  Hero shows Q Q (two pair, Queens and Tens)
                  olpaterson shows A T (three of a kind, Tens)
                  olpaterson wins t3015





                  sellega siis turna lukus ja ülejäänud elu on ka skiso värk ikka. Rohvelchopper võiks tulla ja ära viia kuhugi. eelmised ülemused suht maa alla vajunud ja raha ei anna. Pmst terve selle nädala ja nädalavahetuse sellega tegelenud. jutt on nii koomiline, et ei suuda isegi tõsiselt seda võtta kuidagi. Raha saamine võtab sama palju effortit, kui töö completimine. Sõber hüppab vallikraavi põhja pea puruks, siis saab porta parklas poriloigus tappa. mingi vend üldse wanted jne. Ülejäänud aja õpin kodus börsist ja derivaatidest ja aru ikka ei saa, irw ja pole rahagi, mida kuhugi investeerida. Nüüd plaanis veel patendiseadus ja võlaõigus ka käsile võtta. Peaks veel abtsinti villima ja trennis käima korralikult hakkama, siis uued prillid ostma. Sõjaväe komisjoniga asjad lukku saama, kusjuures nüüd on komisjonis jumala jama, sest Marju Jaanimägi ei pidavat enam inspekteerima, kes oli ikka suht ilus ja naljakas naine. Siis peaks kodust välja kolima (soovitatavalt Costa Ricale). Aga eile ja üleeile tegin üle pika aja korralikku sigarit väga heade sõpradega, ja leiutasime igast haigeid äriplaane ja värki, mis on ikka liiga ufod. Ja ma ütlen, korralikud sigarid on ikka sitaks mõnusad keele peal rullida. Eriti meeldib mulle külma red bulli peale juua. Ülihea šmekk jääb ikka. Igatahes, mis ma mõtlesintäna, et elu ongi nii must ja valge, kui ta on, aga seda saab ikka väga skisoks enda jaoks mõelda, nagu, et kuidas lõpmatust tõestada, et hakkad joonlaual lõpust ette tulema ja ei jõuagi lõppu, kui minna nii: 1
                  0,5
                  0,01
                  0,0001
                  0,0000001
                  0,00000000000256 jne. jagamise küsimus. Sama et, kuidas oma peaga maailma enda ümber muuta. Et kui ma riveril välja ei beti, siis tekitan out of thin air võimaluse, et opp. blufib. . Loon mitte milesti endale väga hea asja. Ja muide Jeesus tappis dinosaurused ja Spiderman on kõvem vend kui batman, sest ta suudab randmeist ejakuleerida, aga bätman on kõvem, kui spiderman, sest ta on sitaks rikas ja ei ela vanematega. Mine võta kinni...


                  Joakim Helenius ennustas Eestile majanduskasvu jälle ja eelmine kord, kui ta seda tegi, siis tuli ka, kui keegi ei uskunud. Elu on ikka seiklus. ja leidisn endale uue Lemmiklaulu ka.

                  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lkHHl9p4q88[/youtube]

                  Comment

                  • TaaviK
                    FPP Pro
                    • Nov 2008
                    • 248

                    #1494
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas pronks
                    suuremates majades on imo üks korrus nii öelda staffi ruum, kuhu iga inimene ei pääsegi.

                    kui on mõeldud seda, et 13. korrus on puudu

                    mingi ebausk võib ka olla aga ma kahtlen selles...
                    Siinpool sood on kohe kindlasti tegu ebausuga. Lift läheb 12ndalt korruselt 14ndale sama kiirest nagu ülejäänud teistest korrustest. Mul elab siin samas Honolulus ka üks sõber Mihkel, kes käib kohalikus ülikoolis. Ta rääkis, et kuidki enamikes majades tõesti pole 13.ndat korrust, siis tema omas on see olemas ja kuna ta ise just täpselt elabki sel 13ndal korrusel, siis seetõttu nii mõnedki ta kursakaaslased (ameeriklased) lihtsalt ei ole nõus talle külla tulema just sel põhjusel.

                    Comment

                    • pronks
                      Jube Noob
                      • Jun 2009
                      • 116

                      #1495
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Algselt postitas TaaviK
                      Siinpool sood on kohe kindlasti tegu ebausuga. Lift läheb 12ndalt korruselt 14ndale sama kiirest nagu ülejäänud teistest korrustest. Mul elab siin samas Honolulus ka üks sõber Mihkel, kes käib kohalikus ülikoolis. Ta rääkis, et kuidki enamikes majades tõesti pole 13.ndat korrust, siis tema omas on see olemas ja kuna ta ise just täpselt elabki sel 13ndal korrusel, siis seetõttu nii mõnedki ta kursakaaslased (ameeriklased) lihtsalt ei ole nõus talle külla tulema just sel põhjusel.
                      lol siis

                      Comment

                      • Kris
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 860

                        #1496
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        there is no spoon

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #1497
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          rohvel , phil hellmuth on ikka eriline lohh:

                          What a Palava
                          We here at PokerNews love originality, in fact we embrace it with open arms. So, when we heard Phil Hellmuth would be making another 'memorable' entrance, we couldn't wait to see what he'd come up with. Would it be British soldiers? Firemen perhaps? A pimp outfit with several escorts was my suggestion. Then, there he was, the great one, dressed head to toe in er... Roman garb.

                          But if his attire was treading over slightly old ground, his actual entrance wasn't, as this time he arrived in a chariot rather than a sedan chair. Unfortunately, as the chariot approached Leicester Square, it was brought to a halt by the bollards at the entrance as no vehicles are allowed in without permission from the council. Thus, Hellmuth alighted his chariot and was forced to walk the rest of the way.

                          Accompanied by scantily clad women and the returning big burly men (this time carrying armour), Hellmuth approached the Empire Casino, his head held high as passers by asked, "Is he a celebrity?" and an elderly woman exclaimed, "Who is that man?!"

                          And things didn't get much better at the casino. As Hellmuth tried to enter the venue, he was stopped at the door by the manager who told him that the young ladies couldn't come in because they didn't have I.D. Resisting entrance tilt, Hellmuth accepted the decision, and after much faffing around, finally entered the arena with a depleted entourage and took his seat.

                          Comment

                          • teerajaja
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 815

                            #1498
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            umm tv6 tuleb WSOP 2008, varsti tuleb iga eesti kanali pealt õhtuti pokker ?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1499
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              hellmuth on ikka haige kloun

                              huvitav kas ta ise teab, et ta fish on ja teeb lihtsalt UB-le ja endale reklaami raha pärast või ikka arvab, et on hea mängija?

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1500
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Algselt postitas Codecci
                                hellmuth on ikka haige kloun

                                huvitav kas ta ise teab, et ta fish on ja teeb lihtsalt UB-le ja endale reklaami raha pärast või ikka arvab, et on hea mängija?
                                kas sa mitte kunagi ei öelnud et pokkeris on kõige tähtsam ikkagi raha teenimine. :P?

                                Comment

                                Working...