****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1066
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Kunagi seda on mainitud, aga mida soovitate DC-st vaatada (eelkõige olen NLHE FR mängija)? Ise tõmbasin Nolani ja DJSensei videosid.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #1067
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Hoiatus, järgnev videolõik on valimisreklaam. Mitte vaadata neil kes ennast seetõttu solvatuna tunnevad.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Aristotep
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #1068
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Algselt postitas Tarmonator
        Hoiatus, järgnev videolõik on valimisreklaam. Mitte vaadata neil kes ennast seetõttu solvatuna tunnevad.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Mul läks süda pahaks just :-\

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #1069
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas Aristotep
          Mul läks süda pahaks just :-\
          Kas armastus Savipätsi vastu on tõesti niivõrd suur ???

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #1070
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Ei hästi tehtud reklaam...oled ise ka aktsioonis?

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1071
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas Tarmonator
              Hoiatus, järgnev videolõik on valimisreklaam. Mitte vaadata neil kes ennast seetõttu solvatuna tunnevad.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,271.0.html on õige koht sellele videole.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1072
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                ma ausaltöeldes ootasingi, millal savipäts kaadrisse tuleb...



                Edit: mitte et mul reformierakonna vastu midagi oleks, vist olen neid isegi valinud.

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #1073
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Algselt postitas Tarmonator
                  Hoiatus, järgnev videolõik on valimisreklaam. Mitte vaadata neil kes ennast seetõttu solvatuna tunnevad.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Rofl, koolis kutsuti sellest reklaamist osa võtma, hui läksin.

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #1074
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas timukasr
                    Rofl, koolis kutsuti sellest reklaamist osa võtma, hui läksin.
                    +1 ;D

                    Comment

                    • blazkuh
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 400

                      #1075
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Vaatan praegu oma lifetime NL10 graphi, jooksen 30BI ev joonest üleval pool. Juuli alguses oli mingi 18BI downswing, sinnamaani jookseb money actually won ev joonega võrdselt. Peale swingi tegin järeldusi oma mängus ja sain aru, et seda tuleb muuta. Hakkasin natuke teistmoodi mängima ja jooksen ev joonest stabiilselt ülespoole. Õnneks ranka ütleb, et ev joont ei tasu uskuda, seega olen ma õnnelik ja loodan, et kõik on korras. Kasumis ju?

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #1076
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Kuna siia võib vist kõike postitada, siis ootaks tarkatelt pokkeriprodelt abi ühe lihtsal ül lahendamisel, kuna kahtlen, kas tegin ise õigesti, nimelt harjutus järgmine siis:

                        Laos on 1000 kg värskeid kurke veesisaldusega 98%. Kahe nädalaga langes kurkide veesisaldus 96%-le. Mitu kg kurke on laos järele jäänud?

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #1077
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Kust ma leian Cardrunnersist kauaks mempershipi veel alles jäänud ?
                          Nii obv asi aga ei leia.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1078
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Lapse sündides võtab arst ema silme all lapsel jalgadest kinni ja peksab teda peaga vastu betoonpõrandat.
                            Ema pistab sellepeale kiljuma, et issand isaand mida te teete ometi, mis teil viga on?
                            Arst ütleb sellepeale "tüng värdjas, ta juba sündis surnuna!"

                            Comment

                            • blazkuh
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 400

                              #1079
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Algselt postitas hotcocacola
                              Lapse sündides võtab arst ema silme all lapsel jalgadest kinni ja peksab teda peaga vastu betoonpõrandat.
                              Ema pistab sellepeale kiljuma, et issand isaand mida te teete ometi, mis teil viga on?
                              Arst ütleb sellepeale "tüng v**djas, ta juba sündis surnuna!"
                              Selle nalja rääkimine, natukene teises kontekstis, on pidudel tavaliselt minu staarhetk :D

                              EDIT: 1.aprill, sünnitusmaja, noor naine just emaks saamas, saabki. Tuleb siis arst uksest sisse ja võtab ämmaemandalt lapse endale sülle. Kaisutab ja kukununnutab ja värki, võtab jalgadest kinni, keerutab paar ringi ümber pea ja paneb LITAKI vastu lauanurka. Ema täiesti shokis ja viskab pildi tasku, hakkab siis vaikselt toibuma ja küsib, " Mida te ometi teete, mis toimub??? ". Arst vastab, " Aprilll, ta juba sündiski surnult. "

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1080
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Algselt postitas mislinn
                                Kuna siia võib vist kõike postitada, siis ootaks tarkatelt pokkeriprodelt abi ühe lihtsal ül lahendamisel, kuna kahtlen, kas tegin ise õigesti, nimelt harjutus järgmine siis:

                                Laos on 1000 kg värskeid kurke veesisaldusega 98%. Kahe nädalaga langes kurkide veesisaldus 96%-le. Mitu kg kurke on laos järele jäänud?
                                MIDA VI**U MA VALESTI TEEN? See 500KG on ju ebareaalne vastus!

                                Nagu ma aru saan siis 1000KG kurkide kohta on 98% vett ehk 980KG vett ja 20KG on "kurkide tahke massi"? Kui nüüd veesisaldus langes siis "kurkide tahke mass" jääb ju samaks, sest ainult vesi aurab ära sellest 980-nest KG-ist veest.

                                Me teame, et "kurkide tahke mass" on 20KG, kus on 0% vett. Sinna tuleb nüüd lisada juurde vett nii, et tahke aine massi ja vee suhel oleks 4% kurkide tahket paska ning 96% vett, mis annab 100% massi.

                                20 kg tahket paska - 4% X = 20 x 100 /4 = 500KG ?
                                X - 100%

                                Teine näide:
                                4% : 96% ~ 1 : 24

                                Kuna 4% on 20KG siis saame asendada valemi: 1 x 20 KG : 24 x 20KG ~ 20 : 480 ehk 20 KG paska ja 480 KG vett, kokku 500KG kurke.

                                *** Kuulid Koos ***





                                Comment

                                Working...