Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
Kunagi seda on mainitud, aga mida soovitate DC-st vaatada (eelkõige olen NLHE FR mängija)? Ise tõmbasin Nolani ja DJSensei videosid.
Kunagi seda on mainitud, aga mida soovitate DC-st vaatada (eelkõige olen NLHE FR mängija)? Ise tõmbasin Nolani ja DJSensei videosid.
TC
Comment