Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
max 15.09.2009 21:08
tross leveldab täiega :D
: DDD
eniveis, täna tegin pokkerit, 2.5k kätt. -4bi, kordagi ei saanud fullstacki vastu duublit, mingid AA vs AQos crackid ja set over suckout set riveril jne, homme proovin uuesti
max 15.09.2009 21:08
tross leveldab täiega :D
: DDD
eniveis, täna tegin pokkerit, 2.5k kätt. -4bi, kordagi ei saanud fullstacki vastu duublit, mingid AA vs AQos crackid ja set over suckout set riveril jne, homme proovin uuesti
TC
Comment