****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kris
    Grinder
    • Mar 2009
    • 860

    #706
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****



    max 15.09.2009 21:08

    tross leveldab täiega :D


    : DDD


    eniveis, täna tegin pokkerit, 2.5k kätt. -4bi, kordagi ei saanud fullstacki vastu duublit, mingid AA vs AQos crackid ja set over suckout set riveril jne, homme proovin uuesti

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #707
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas Madis Very
      Eesti valitsev meister pokkerimängus Mauri Dorbek rääkis ETV saates «Ringvaade», et pokker on oskusmäng, mille meisterlik valdaja võib sellega endale elatist teenida.
      lugege kommentaare ja näete mis average matid asjast aru said :d

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #708
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        PUTSI, KUI TILTI AJAVAD MUNNID, KES JULGEVA DUSGA ÜHE MÄNGU MÄNGIDAJA SIIS LUCKIDES NAHHUI LASTA, VITTU.
        ja tilti ajvad ka päevad, kui iga kord kui mingi monster on, on teisel parem monster, või chippide suhe on 5:1le ja ikka saad kotti, anhhui


        peab mindseti tagasi tooma kuskilt, vittu küll

        Comment

        • Staier
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 166

          #709
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas Dogers
          lugege kommentaare ja näete mis average matid asjast aru said :d
          Inimesi on igasuguseid.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #710
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            IRW

            kommentaarid on seal kuldsed :D
            see "Tross" on seal ikka selline killuvend :D


            edit:

            kutt pani veel parema kommentaari

            "praegast kpli ametikoolis käin ja proovin mängudest lahti saada aga see uus tisleri õppimise maet ei meeldi. tahaks küll bokkerit belada ja siis 2000 krooni kuus võita saaks lõpuks oma korteri osta."

            IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW WWWWWWWWWWWWWWWWW ;D

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #711
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              magama, tra muidu peab uue ekraani ostma homseks, putsi, selline jooks, et tildiga juba any4 shove, putsi, kui sick jooksuga päev, anhhhui, müstika,

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #712
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                ma ütlen, kommentaarid on seal kuldsed :D

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #713
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Algselt postitas hotcocacola
                  IRW

                  kommentaarid on seal kuldsed :D
                  see "Tross" on seal ikka selline killuvend :D


                  edit:

                  kutt pani veel parema kommentaari

                  "praegast kpli ametikoolis käin ja proovin mängudest lahti saada aga see uus tisleri õppimise maet ei meeldi. tahaks küll bokkerit belada ja siis 2000 krooni kuus võita saaks lõpuks oma korteri osta."

                  IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW WWWWWWWWWWWWWWWWW ;D
                  tross on jh kõva vend , tahaks ta viimaseid sente võtta

                  Comment

                  • ActionJackson
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 231

                    #714
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas Timpz
                    tross on jh kõva vend , tahaks ta viimaseid sente võtta
                    Obv keegi leveldab. Pigem ärge toitke trolle.

                    Comment

                    • KeRRRt
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 774

                      #715
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Algselt postitas hotcocacola
                      IRW

                      kommentaarid on seal kuldsed :D
                      see "Tross" on seal ikka selline killuvend :D


                      edit:

                      kutt pani veel parema kommentaari

                      "praegast kpli ametikoolis käin ja proovin mängudest lahti saada aga see uus tisleri õppimise maet ei meeldi. tahaks küll bokkerit belada ja siis 2000 krooni kuus võita saaks lõpuks oma korteri osta."
                      Sõrbal oli see vi-vi ning sain ikka pelada ning siis üksord Balduri ees Melian ning Moldor lõid tra mu maha ning siis kaotasin ära energy shieldi. panin kohe paugu arvutisse nii, et läptoppari kaan lendas ära. see mampsi arvuti oli ja siis üldse ena mei saanud 3 kuud mängida.

                      Comment

                      • Skyline
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 510

                        #716
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        1 kvaliteet kommentaar:

                        ***** 15.09.2009 23:43

                        Mõned rumalad ikka veel usuvad, et hasartmäng toob rohkem sisse, kui välja viib, lambad. Otsige normaalne töö ja ärge elage illusioonides, teiesuguseid ennemgi nähtud.

                        Kahju on sellest, et seda lollust tänapäeval spordiks nimetatakse. Sporti tehes ei istuta õlle ja suits näpus ning ei mängita reaalset raha maha. Tegemist on hasartmänguga ja jutul lõpp.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #717
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          kohe kordab Maurit ETV-s

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #718
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            oijahh ;D ja sai põrand jälle puhtaks ;D


                            tross 15.09.2009 20:57

                            Valetavad raisad! Mu sõber mängis ka TrioBeti pokkrit naca ja ainult sai kaks korda frushi ning maksi välja 5:1. Kuidas saab seal 100000 krooni võita?

                            Ja oskustega on seal niipalju, et mul endal 1 süsteem kus tuleb duubeldada 20-nda sekundi juures aga seal ei saa enam võita, sest need TrioBeti ja PokkeriSaars.com teavad neid süsteeme. Mõttetu asi, parem runescape vms,.


                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #719
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              mine kui hull... krt pisarad tulevad silma naerust:

                              Tross 15.09.2009 23:05

                              Enam ei mängi aga enne mängisin ikka täiega nii, et silmad olid vahes punased aga siis jäin 2 korda seitsemdase istuma ning nahhui õpetajad panid kitse mapsile ja siis võeti net ära. Sõrbal oli see vi-vi ning sain ikka pelada ning siis üksord Balduri ees Melian ning Moldor lõid tra mu maha ning siis kaotasin ära energy shieldi. panin kohe paugu arvutisse nii, et läptoppari kaan lendas ära. see mampsi arvuti oli ja siis üldse ena mei saanud 3 kuud mängida.

                              praegast kpli ametikoolis käin ja proovin mängudest lahti saada aga see uus tisleri õppimise maet ei meeldi. tahaks küll bokkerit belada ja siis 2000 krooni kuus võita saaks lõpuks oma korteri osta.

                              Comment

                              • leho57
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 664

                                #720
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                kommentaarid on ikka kuradi head :D

                                Comment

                                Working...