****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #511
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Päris vähe kadedaks teeb :P

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #512
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=345829

      IRW




      wow, 14k....mingi 3-4a tagasi sai sinna 50k eest 8-)

      Comment

      • Toomasl
        FPP Pro
        • Nov 2008
        • 258

        #513
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Algselt postitas Codecci
        about tree fiddy
        South Park alati nõrkuseks olnud. Well played, sir!

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #514
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas andu_andu
          Teada-anne !

          Panen endast 60% müüki WCOOP $530 HU evendil ( 1M Guaranteed ). Steikija saab kasumist 70% vastavalt oma ostetud tükile, juhuks kui peaks top8 saama siis saab steikija 60%. Näide: võidan $10 000 ja ostsid 10% ( $53) seega saad 7% ehk 10 000x 0,07= $700.

          http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,862.new.html#new

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #515
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Sain üle hulga aja uuesti starsi sisse ja mängima hakata, algul kohe standard beadid ja olin vaikselt tildi poole liikumas, kui tuli selline vend. vbolla nati loose avang mõne nitima jaoks, aga kuna 4handed ja enamus donke postflopi hästi ei oska, siis standard ikkagi :)
            PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.10 BB (4 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            Hero (UTG) ($13.75)
            Button ($10.30)
            SB ($10.05)
            BB ($19.25)

            Preflop: Hero is UTG with 5, 9, 8, 7
            Hero bets $0.30, 2 folds, BB raises to $0.95, Hero calls $0.65

            Flop: ($1.95) 3, 9, 6 (2 players)
            BB checks, Hero bets $1, BB raises to $4, Hero raises to $12.80 (All-In), BB calls $8.80

            Turn: ($27.55) K (2 players, 1 all-in)

            River: ($27.55) K (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $27.55 | Rake: $1.35

            Results:
            BB had 4, 9, A, A (two pair, Aces and Kings).
            Hero had 5, 9, 8, 7 (flush, King high).
            Outcome: Hero won $26.20

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #516
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Nh imo.

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #517
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Panen ka endast 60% müüki tänasele WCOOP Heads-Up turniirile, ID: 200909024.
                Steikija saab oma osast 70%, kui jõuan top 8 hulka, siis saab 60%.

                NT. Võidan 1,000$, saab steikija $70 oma 10% eest, võidan 10,000$ saab steikija $700 oma 10%'ga.

                Miinimum ost on 10%($53), maksimum 60%($318).

                Kasutaja Starsis: DareDevil-G (Tallinn)


                Tegin ka satelliite $42 ja 2x$84, korra sain 110$ tagasi ja korra bubble, ei viitsi ennast närvi ajada rohkem ja saab 4h ennem puhata.

                Müüdud:
                Timukasr1 ($53) 10%.
                ok2aa ($106) 20%
                Mihke666 (159$) 30%

                Vaba: 0%

                Välja müüdud.

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #518
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Shippin $53 starsi kohe

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #519
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Panin kirja.

                    50% veel vaba.

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #520
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Algselt postitas timukasr
                      Shippin $53 starsi kohe
                      Shipitud, õnn kaasa!

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #521
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Algselt postitas PokerDevil
                        Panen ka endast 60% müüki tänasele WCOOP Heads-Up turniirile, ID: 200909024.
                        Steikija saab oma osast 70%, kui jõuan top 8 hulka, siis saab 60%.

                        NT. Võidan 1,000$, saab steikija $70 oma 10% eest, võidan 10,000$ saab steikija $700 oma 10%'ga.

                        Miinimum ost on 10%($53), maksimum 60%($318).

                        Kasutaja Starsis: DareDevil-G (Tallinn)


                        Tegin ka satelliite $42 ja 2x$84, korra sain 110$ tagasi ja korra bubble, ei viitsi ennast närvi ajada rohkem ja saab 4h ennem puhata.

                        Müüdud:
                        Timukasr1 ($53) 10%.
                        võtan 20%, palju kandma pean?

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #522
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Algselt postitas ok2aa
                          võtan 20%, palju kandma pean?
                          $106.

                          Comment

                          • mihke666
                            FPP Pro
                            • Jan 2009
                            • 228

                            #523
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            ill take 20%

                            edit: shipp'd

                            võtan viimase 10% ka + shipp'd

                            Comment

                            • PokerDevil
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1177

                              #524
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Rahad käes, turna välja müüdud, Wish me luck.

                              We have transferred USD 106.00 to your account as requested by 'mihke666' 30%
                              We have transferred USD 53.00 to your account as requested by 'mihke666'.
                              We have transferred USD 106.00 to your account as requested by 'ok2aa'. 20%
                              We have transferred USD 53.00 to your account as requested by 'Timukasr1'. 10%

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #525
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                42k k2tt total doomswitvhi .. kõik kr2kitakse mis võimalil, keegi biidib mind selle numbriga? peaks sidebette võtma hakkama, et kaua veel see3 jama k2ib..100k=?

                                Comment

                                Working...