Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
See näitab, et meie foorum on kui uue tähe sünd - mass kasvab ja kasvab ning siis lõpus plahvtab kui supernova paisudes üle kogu universumi.
Kas keegi siis viina ei taha võtta w?
Algselt postitas PokerDevil
Kas keegi siis viina ei taha võtta w?
TC
Comment