annaks ära

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #1

    annaks ära

    isetehtud pokkerilaua. sobib mingile kodumängule max 5 inimest. railiga ja sametkattega. nagu päris :D
    kolisin uude kohta ja seal vähe ruumi, kui keegi on huvitatud siis andke teada, teen mingid pildid ka. kui ei ole siis viskan minema :)
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: annaks ära

    Mul oleks küll täitsa huvi, kui selline pisem on ja kuskil harjumaal asub :).

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #3
      Re: annaks ära

      samuti huvitatud

      Comment

      • miksnii
        Grinder
        • May 2009
        • 580

        #4
        Re: annaks ära

        Oleksin huvitatut kui korralik on.
        Võtaks väikese summa eest ära.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: annaks ära

          Tartus aga sellegipoolest asjast huvitatud.

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #6
            Re: annaks ära

            praegu neli jalga läinud , võtaks siis pealmise osa

            Comment

            • oitarvi
              Vana Tegija
              • Jan 2009
              • 1231

              #7
              Re: annaks ära

              Oleks ka huvi. Äkki teeksid mingeid pilte ka sellest?

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #8
                Re: annaks ära

                tehke turna selle peale :D

                Comment

                • leho57
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 664

                  #9
                  Re: annaks ära

                  ma vaatangi, et nii palju huvitatuid, kuidas seda lauda nüüd jagada :D. pildid tulevad kohe varsti varsti :D

                  Comment

                  • leho57
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 664

                    #10
                    Re: annaks ära

                    up
                    põhimõtselt nüüd siis saan ära anda päriselt :D kes kõige kiiremini viitsib sellele järele tulla võidab. asun tallinnas, mustamäel. laua taha mahub kuni 5 inimest mugavalt istuma ning jalad käivad ära.Laud on tugev - ei logise ega midagi.
                    rail on kaetud tumepruuni kunstnahaga ja mängupind on helerohelisest sametist.

                    piltidega on nagu on, see samet kurat on erineva nurga alt erinevat tooni ???



                    EDIT: Juba läinud!

                    Comment

                    Working...