isetehtud pokkerilaua. sobib mingile kodumängule max 5 inimest. railiga ja sametkattega. nagu päris :D
kolisin uude kohta ja seal vähe ruumi, kui keegi on huvitatud siis andke teada, teen mingid pildid ka. kui ei ole siis viskan minema :)
kolisin uude kohta ja seal vähe ruumi, kui keegi on huvitatud siis andke teada, teen mingid pildid ka. kui ei ole siis viskan minema :)


Comment