Doonorid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #46
    Re: Doonorid

    Algselt postitas alaska
    Igatahes istusin seal nagu uuestisündinud ja lubasin, et ma ei topi oma kehaosasid enam iial kuhugi kahtlastesse kohtadesse...
    FYP ;D

    no offence

    Comment

    • bounce
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 865

      #47
      Re: Doonorid

      25 korda käind, ise vaatan sellele nii, et saab tasuta tassi pluss nö tervisechecki :)
      oleks vast mõned korrad juureski, aga hemoglobiiniga mingi kamm aegajalt.

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #48
        Re: Doonorid

        Algselt postitas nikitheone
        käisin ka. jumala lõdva oli. nagu kärbes oleks peeru pannud. nüüd sain sõnumi ka, et tulge palun uuesti.

        pull on see, et kui annad tallinna foorumis, siis saad jumala hea võileiva (peale tavaliste mahlade ja tuci-küpsiste jms)
        Kus see on ? Aadress või mingi kuidas ma leiaks.
        Ma uus Tallinna inimene ja ei tea eriti midagi :D. Sobib ka telefoni nr.

        E: http://www.verekeskus.ee/?op=body&id=113

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #49
          Re: Doonorid

          Polegi doonor olnud. Mõned aastad tagasi sai koolist minema, et verd andma ja mul muidugi polnud dokki kaasas. Peaks ikka ära käima, saaks veregrupi ka teada.:D
          Ühtlasi võiksite oma veregrupi ka siia kirjtuada. 0 - see veregrupp, mida sai kõigile anda, aga endale saab siis ka nulli ainult anda. See veits paha siis kui kellelgi peaks olema. Kõige haruldasem vist oli AB negatiivne või midagi säänset?!

          Comment

          • oitarvi
            Vana Tegija
            • Jan 2009
            • 1231

            #50
            Re: Doonorid

            Algselt postitas ranka
            Tahate bänni kõik saada w??? Tra ma kardan nõelu ja sütlaid nagu tuld ning ausalt ma hoian parema käe veenist seda teemat lugedes kinni.


            #"¤%¤#%&%¤&¤

            Mitte kunagi ei hakka doonoriks, NEVER! Sõjaväe kommisariaadis andsin ka verd, siis hoidsin seda lapikest peale vere andmist vähemalt tund aega peal ja kätt krampis, kopsu pilti ei saanudki kohe teha, sest ma kartsin seda lappi ära võtta ja käsi kõveras ei saanud pildi peale minna. Arst rahustas pika vaidlemise peale maha :)
            Sa pead sinna kanal 2-e saatesse minema, hirmust vabaks vms. mis sügisel hakkab jooksma telekast.
            Torgitakse seni sind nõeltega, kuni hirm kaob. :D

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #51
              Re: Doonorid

              Algselt postitas oitarvi
              Polegi doonor olnud. Mõned aastad tagasi sai koolist minema, et verd andma ja mul muidugi polnud dokki kaasas. Peaks ikka ära käima, saaks veregrupi ka teada.:D
              Ühtlasi võiksite oma veregrupi ka siia kirjtuada. 0 - see veregrupp, mida sai kõigile anda, aga endale saab siis ka nulli ainult anda. See veits paha siis kui kellelgi peaks olema. Kõige haruldasem vist oli AB negatiivne või midagi säänset?!
              Eesti elanike hulgas
              A+ (30,8%)
              O+ (29,5%)
              B+ (20,7%)
              AB+ (6,3%)
              A- (4,5%)
              0- (4,3%)
              B- (3,0%)
              AB- (0,9%).

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #52
                Re: Doonorid

                Vabanda, ennem ei pannud seda tabelit tähele.

                Comment

                • runnar
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 740

                  #53
                  Re: Doonorid

                  Algselt postitas kilu6
                  B- (3,0%)
                  suht haruldane. kusjuures esimesed paar korda olin B+ aga siis muudeti +/- määramist ja peale seda olen B- olnud, esimese doonorikaardi peale on kirjutatud "rh(DE) negat, rh(C) posit"

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #54
                    Re: Doonorid

                    mul laibaka peal kirjas B(II)reh-

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #55
                      Re: Doonorid

                      Olen käinud paar korda ja käiks veel, aga pole kunagi õigel ajal kusagile sattunud. Pilti pole virvendama hakanud ja mingit erinevust pole ka peale vereandmist tundnud. Mahl ja küpsised on pärast head. :D 0+ olen .

                      Comment

                      • kxrvits
                        Räme Fish
                        • Oct 2008
                        • 15

                        #56
                        Re: Doonorid

                        Olen ka doonor. A+. 3. sept lähen vist jälle.

                        Comment

                        Working...