Re: Läptopi ostuabi.
hei
Plaanis siis lähimal ajal enda 6,5 aastat kestnud samsung välja vahetada. Olen kolanud suht palju erinevates poodides aga midagi super head pole silma jäänud ,samas vaadanud ka mõnda kasutatud äriklassi masinat aga natuke kardan osta kasutatud sülearvutit. Ehk kellegil teadjamal aega soovitada mõnda konkreetset isendit.Ise suht segaduses nende protsessori ja graafika jne numbritega.
Tingimustest siis niipalju ,et aeg ajalt käivitan ka mõne mängu , loomulikult hobimängija pokkeriaeg ,kaal ei ole nii oluline kuna igapäevast kaasa tassimist ei ole ,suurus 15 tolli vist miinimum ja hinnaklass kuni 1000-. eurot.
Äkki keegi oskab rääkida ka kasutatud äriklassi masinatest ?
hei
Plaanis siis lähimal ajal enda 6,5 aastat kestnud samsung välja vahetada. Olen kolanud suht palju erinevates poodides aga midagi super head pole silma jäänud ,samas vaadanud ka mõnda kasutatud äriklassi masinat aga natuke kardan osta kasutatud sülearvutit. Ehk kellegil teadjamal aega soovitada mõnda konkreetset isendit.Ise suht segaduses nende protsessori ja graafika jne numbritega.
Tingimustest siis niipalju ,et aeg ajalt käivitan ka mõne mängu , loomulikult hobimängija pokkeriaeg ,kaal ei ole nii oluline kuna igapäevast kaasa tassimist ei ole ,suurus 15 tolli vist miinimum ja hinnaklass kuni 1000-. eurot.
Äkki keegi oskab rääkida ka kasutatud äriklassi masinatest ?

Comment