Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #886
    Re: Läptopi ostuabi.

    hei
    Plaanis siis lähimal ajal enda 6,5 aastat kestnud samsung välja vahetada. Olen kolanud suht palju erinevates poodides aga midagi super head pole silma jäänud ,samas vaadanud ka mõnda kasutatud äriklassi masinat aga natuke kardan osta kasutatud sülearvutit. Ehk kellegil teadjamal aega soovitada mõnda konkreetset isendit.Ise suht segaduses nende protsessori ja graafika jne numbritega.
    Tingimustest siis niipalju ,et aeg ajalt käivitan ka mõne mängu , loomulikult hobimängija pokkeriaeg ,kaal ei ole nii oluline kuna igapäevast kaasa tassimist ei ole ,suurus 15 tolli vist miinimum ja hinnaklass kuni 1000-. eurot.
    Äkki keegi oskab rääkida ka kasutatud äriklassi masinatest ?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #887
      Re: Läptopi ostuabi.

      Selle raha eest ostaks vast ikka tutika, samas kasutatud saad vast garantiiga, et midagi karta pole vast vaja kui kindlaks teed, et garantii veel kehtib.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #888
        Re: Läptopi ostuabi.

        Kui aus olla, siis saab ka täitsa korraliku masina kasutatult. Tegelikult ise müün just kasutatud äriklassi masinat, garantii kehtib veel 28 kuud.

        Protsessorist igati piisab tavatoiminguteks, pokkeriks ning vabalt veab ka välja mängud. Graafikaks Intel HD4000 integreeritud, kuid olen mänginud selle masinaga COD 2/3 ning Q3 Live jms mänge, need veab ilusti max. graafikaga välja. Kindlasti ei vea välja näiteks BF4 jms kõrgete nõuetega mänge aga vanemate mängudega pole probleeme. Samuti ülikiire SSD kõvaketas, Samsung 840 Evo, mis üks parimaid kettaid hetkel turul. FullHD resolutsioon teeb kasutamise meeldivaks, samuti kõik lisad (ID-kaardi lugejad jms olemas).

        Konkreetne müügilink siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ipp-Dell-E6530!

        Kõik töötab mu läpakal laitmatult, ühtegi viga pole v.a. kerge kulumisjälje, mille ka pildi peale võtsin. Pmst oleks kohe nõus müüma ka. Hinda küsiks 625€ ainult, niiet jääb 1000€ tublisti ülegi.

        Ahjaa, Delli garantiitugi üks parimaid, Eestis teostatakse pm seerianumbri alusel ning kvaliteetselt.
        Last edited by kjmrc; 27.09.14, 16:54.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #889
          Re: Läptopi ostuabi.

          aa muidu kjmrc sai ostetud selline isend. Pisut alla 700 euri. Ikka väga rahul sellega. Siiamanai proovitud ära erineviad mänge ja no problem nende jooksutamisega maxed outis. Varsti ostab 120gb SSD ka kindlasti juurde, kuna mSata pesa olemas.
          Sai shadowplay-ga recordimist testitud ka natuke: https://www.youtube.com/watch?v=KIup...ature=youtu.be ( 1080p )



          Gigabyte P15Fv2-D1

          CPU: Core i5-4210M 2x 2.60 GHz (3.20 GHz Turbo)
          Display: 1920 x 1080 39.6 cm (15.6")
          System Memory: 6 GB DDR3L-1600 SO-DIMM, 3 slots (Max 16GB)
          Video Graphics: Intel® HD Graphics 4600 / NVIDIA® GeForce® GTX 850M GDDR5 2GB
          Storage: 1TB
          Optical Disk Drive: Super Multi DVD RW
          2x 2W- integreeritud kõlarid
          WLAN (802.a/b/g/n/ac)
          Bluetooth v4.0
          Kaardilugeja (SD, SDHC, SDXC)
          Webcam (1 Mega-Pixel)
          aku: 6 cell, Lithium-Polymer, 4400 mAh
          2,5 kg

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #890
            Re: Läptopi ostuabi.

            Sellel ikka enamvähem sisu jah. Aga no minu ja Sinu läpparit eisaa võrrelda kuna üks on multimeedia pill, teine äriklassi tipp. Korpus üleni alumiinium?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #891
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Sellel ikka enamvähem sisu jah. Aga no minu ja Sinu läpparit eisaa võrrelda kuna üks on multimeedia pill, teine äriklassi tipp. Korpus üleni alumiinium?
              Ei võrrelnudki sinu läpparit jep. Muidu korpus ei ole üleni aluminiinum aga mulle tundub, et üsna tugev kõik. Kui dellil pidi terve laptopi ära lammutama, et ligi pääseda asjadele, siis sellel 2 kruvi alt ja saad kõigele pmst ligi kohe.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #892
                Re: Läptopi ostuabi.

                Tuttav astus läpsi peale, pool ekraanist läinud. Esimese poole peal saab kenasti toimetada, ülejäänud on helesinine, vahel jooksevad triibud läbi jne. Läps ise maksis aasta tagasi miski 350 euri kanti. Korra on ta sellega ka trepist alla sadanud ja siis purunes korpus mõnest kohast ja ka ventikaribid läksid kõveraks. Keegi oskab öelda orienteeruvat parandushinda ekraanil või kas on targem juba uus arvuti soetada selle raha eest?

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #893
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Inspironi pead jah juppideks lammutama, Latitude seerial on enamikel pmst alt 4 kruviga põhi alt ning saab ligipääsu kõigile. Kuidas Gigabyte jahutus? 2 venti?

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #894
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                    Tuttav astus läpsi peale, pool ekraanist läinud. Esimese poole peal saab kenasti toimetada, ülejäänud on helesinine, vahel jooksevad triibud läbi jne. Läps ise maksis aasta tagasi miski 350 euri kanti. Korra on ta sellega ka trepist alla sadanud ja siis purunes korpus mõnest kohast ja ka ventikaribid läksid kõveraks. Keegi oskab öelda orienteeruvat parandushinda ekraanil või kas on targem juba uus arvuti soetada selle raha eest?
                    HD reso? Uued ekraanid Eestis pmst kuni 100€, kasutatult saad ilmselt mingi 40-50€-ga.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #895
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Milleks teil seda läpakat ise vaja laiali lammutada on?

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #896
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Milleks teil seda läpakat ise vaja laiali lammutada on?
                        Tolmust puhastada, proset vahetada, mälu lisada,termopastat vahetada kui liiga kuumaks kipub minema.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #897
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                          Tolmust puhastada, proset vahetada, mälu lisada,termopastat vahetada kui liiga kuumaks kipub minema.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #898
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            LAIM! Mul ei ole prille!

                            Comment

                            • Intzsz
                              Jube Noob
                              • Feb 2009
                              • 105

                              #899
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Oleks vaja vanematele netis käimiseks läpakaid, hind võiks jääda sinna 250-300€ kanti.
                              Eks need kõik parajad juustud selles hinnaklassis on, aga ehk keegi oskab midagi siiski soovitada.

                              E: 13" võiks olla.
                              Last edited by Intzsz; 30.09.14, 17:03.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #900
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
                                Oleks vaja vanematele netis käimiseks läpakaid, hind võiks jääda sinna 250-300€ kanti.
                                Eks need kõik parajad juustud selles hinnaklassis on, aga ehk keegi oskab midagi siiski soovitada.

                                E: 13" võiks olla.
                                13 tolliste turg on selles klassis sisuliselt olematu. Võib leida ainult mingeid vana sisuga masinaid, mis on suht mõttetu ost. Enamik selles hinnaklassis on 15,6".

                                Windowsiga peab olema masin?

                                Comment

                                Working...