Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #721
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    strawberry, ütle miks laptopile touch screeni vaja on?
    On teinekord kohti, kus touch screenil oleks eelised. Kasvõi diivani peal lamades pokkerit mängides ja ei viitsi touchpadi ega hiirega jamada. Minu arvates ei saa seal midagi halba olla, kui on mõlemad variandid olemas.

    Teine ja igapäeva näide. Sul läpparil puudub numpad, vaja calculatoriga kiirelt arvutada, siis kindlasti touch screeniga on see mugavam, kui ülevalt realt numbreid toksides või kasutada hiirt/touchpadi.

    EDIT: isegi lehti, raamatuid jne. on kindlalt touch screeniga mugavam lugeda, eriti kui oled ebamugavas asendis

    Comment

    • rollkopter
      Grinder
      • Oct 2011
      • 501

      #722
      Re: Läptopi ostuabi.



      konsulteerisin teiste sõpradega ka ja otsustasin selle kasuks! :)

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #723
        Re: Läptopi ostuabi.

        Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
        http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKA...learvutid/9519

        konsulteerisin teiste sõpradega ka ja otsustasin selle kasuks! :)
        5400 rpm HDD on kõige aeglasem, mis üldse olla saab. Vaheta see SSD vastu, muidu teeb kogu arvuti aeglaseks.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #724
          Re: Läptopi ostuabi.

          Kas Sony Vaio on normal?

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #725
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Kas Sony Vaio on normal?
            Siin on mõned toredad testid, mida on mõnus vaadata.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #726
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              Siin on mõned toredad testid, mida on mõnus vaadata.

              Olen seda näppinud, tundub cool aga samas suhteliselt useless. 1000 euri eest ei kipu ostma

              Comment

              • valustyng
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 450

                #727
                Re: Läptopi ostuabi.

                keegi ordi läpakate kvaliteedist oskab midagi rääkida?

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #728
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                  keegi ordi läpakate kvaliteedist oskab midagi rääkida?
                  Hinnad on küll tegelikult päris soodsad, koostekvaliteedist ei oska rääkida.
                  Peamine on see, et missugune on korpus jms. Kuna jupid on ju niiehknaa kõik samast kohast ja samade tootjate oma nagu ka Dellil/Asusel jms.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #729
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    vb paremaks l2ind, mul 6-7a tagasi oli üks ordi laptop .. poole aastaga olid hinged läbi ja ekraan ei sesisnud üleval enam

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #730
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                      keegi ordi läpakate kvaliteedist oskab midagi rääkida?
                      Alati võid koos lisagarantiiga osta. Koos lisagarantiiga on läppar 5 aastat kaetud kui ma ei eksi.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #731
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Kujutan ette, et Ordi arvutitel lihtsalt vanast ajast mingi halb maik küljes, praegusel ajal ma usun, et neil ei tohiks küll midagi väga negatiivset olla.

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #732
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Ordi paneb lihtsalt keebise peale ja kõik. Arvutid ise on Clevo bareboned mis, on suhteliselt viisaka ehitusega. Eriti kallima otsa omad.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #733
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            NO, GOD NO, NOOOOOOOOOO

                            Ordi laudurid on head aga läpparitega võib naelu seina peksta, kui on soov saada endale hunnik sitta kaela siis osta ordi enduro näiteks

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #734
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              NO, GOD NO, NOOOOOOOOOO

                              Ordi laudurid on head aga läpparitega võib naelu seina peksta, kui on soov saada endale hunnik sitta kaela siis osta ordi enduro näiteks
                              Ordi saab oma bareboned samast tehasest kust Alienware btw.

                              Mul on suguvõsas 2 ordi läpparit olnud ja nendega on igatahes kasutajad rahule jäänud.

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #735
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Oleks vaja läpakat loengutes istumiseks, pikkadel päeval tähtis aku kestvus. Graafika osas võib teha järeleandmisi kuna high-end gameriga tegemist ei ole. Lisaks on tähtis kaal, kuna käe otsas hakkab seda vedama naisterahvas.

                                Prolly võtaks masina Ordist, kuna võimalus sealt saada 20% hinnast alla.

                                Sõelusin välja midagi sellist(võimalik võtta 240GB SSD, mis teeks hinnaks 630€, tänu 20% allahindlusele saaks selle ~500 euriga kätte): http://www.ordi.ee/EPood/Product.asp...emID=9920-1878

                                Ootaks kommentaare kindlasti matt LED ekraani kohta ja kas 500€ eest oleks see mõtekas ost?

                                Comment

                                Working...