Re: Läptopi ostuabi.
On teinekord kohti, kus touch screenil oleks eelised. Kasvõi diivani peal lamades pokkerit mängides ja ei viitsi touchpadi ega hiirega jamada. Minu arvates ei saa seal midagi halba olla, kui on mõlemad variandid olemas.
Teine ja igapäeva näide. Sul läpparil puudub numpad, vaja calculatoriga kiirelt arvutada, siis kindlasti touch screeniga on see mugavam, kui ülevalt realt numbreid toksides või kasutada hiirt/touchpadi.
EDIT: isegi lehti, raamatuid jne. on kindlalt touch screeniga mugavam lugeda, eriti kui oled ebamugavas asendis
Algselt postitas q_q
Vaata postitust
Teine ja igapäeva näide. Sul läpparil puudub numpad, vaja calculatoriga kiirelt arvutada, siis kindlasti touch screeniga on see mugavam, kui ülevalt realt numbreid toksides või kasutada hiirt/touchpadi.
EDIT: isegi lehti, raamatuid jne. on kindlalt touch screeniga mugavam lugeda, eriti kui oled ebamugavas asendis
Comment