Re: Läptopi ostuabi.
Mul oli 14" Latitude-E, ei olnud rahul. Precision on sitaks šeff, aint jube suur ja kaalub mõnuga. Aga ma vanakooli IT-mees, polegi mingit Mäci vaja.
Mul oli 14" Latitude-E, ei olnud rahul. Precision on sitaks šeff, aint jube suur ja kaalub mõnuga. Aga ma vanakooli IT-mees, polegi mingit Mäci vaja.
Comment