Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #691
    Re: Läptopi ostuabi.

    Mul oli 14" Latitude-E, ei olnud rahul. Precision on sitaks šeff, aint jube suur ja kaalub mõnuga. Aga ma vanakooli IT-mees, polegi mingit Mäci vaja.

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #692
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Mul oli 14" Latitude-E, ei olnud rahul. Precision on sitaks šeff, aint jube suur ja kaalub mõnuga. Aga ma vanakooli IT-mees, polegi mingit Mäci vaja.
      Mul oli e6400 enne ,praegu precision m4600 ja kvaliteedis erilist vahet pole imo.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #693
        Re: Läptopi ostuabi.

        Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
        Mul oli e6400 enne ,praegu precision m4600 ja kvaliteedis erilist vahet pole imo.
        Mul monitori hinged väsisid ära suht kähku... Precisioni oma tundub vähe kvaliteetsem olema selle koha pealt. Isiklikult ei meeldinud ka, et puudus numpad. Ja kas lõpuks neid 1920x1080 tehakse või on ikka suht pasad resod?

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #694
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Mul monitori hinged väsisid ära suht kähku... Precisioni oma tundub vähe kvaliteetsem olema selle koha pealt. Isiklikult ei meeldinud ka, et puudus numpad. Ja kas lõpuks neid 1920x1080 tehakse või on ikka suht pasad resod?
          See hingede v2rk oli tyyp viga mingiaeg, enam nii hull see asi olla ei tohiks..15" latitude on kindlasti full hd ja numpadiga. Kokkuv6ttes on precision igatahes yle, aga kvaliteet m6lemal suht samasse auku imo.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #695
            Re: Läptopi ostuabi.

            Esimesed, Haswell mitte-beastid on ka vahepeal müügile ilmunud.

            17,3" 1108€ http://www.markit.eu/ee/et/acer-aspi...7397816c110201
            15,6" 1079€ http://www.ordi.ee/EPood/Product.asp...emID=9920-1908
            13,3" 1125€ http://flex.ee/6050-Apple-MacBook-Air-13-UUS-MUDEL


            Esimene budget Haswell peaks ka varsti Eestisse jõudma.

            15,6" touch-screen haswell laptop $699(US) http://www.bestbuy.com/site/Aspire+1...6428&cp=1&lp=1
            Last edited by Strawberry; 13.07.13, 08:55.

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #696
              Re: Läptopi ostuabi.

              700-900€ väärtuses läpparit oskab keegi soovitada ? i7 ja 1920*1080 võiks koosluses olla.
              Ei tea läpparitest mitte midagi, vaatan, loen ja sirvin erinevaid müügilehti, aga no ei hakka hammas peale.
              Pole kunagi läpparit omanud.

              Comment

              • grigory
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 74

                #697
                Re: Läptopi ostuabi.

                http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulea...grus_n56vzi7ru
                mis sellest arvate

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #698
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Algselt postitas grigory Vaata postitust
                  OP süsteemi pole.

                  (ja ei usalda ettevõtet, kes suudab "jah" asemel "ja" kirjutada...)
                  Last edited by muttaja; 23.07.13, 08:46.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #699
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    OP süsteemi puudumine küll eriline takistus tänapäev ei tohiks olla ..

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #700
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                      700-900€ väärtuses läpparit oskab keegi soovitada ? i7 ja 1920*1080 võiks koosluses olla.
                      Ei tea läpparitest mitte midagi, vaatan, loen ja sirvin erinevaid müügilehti, aga no ei hakka hammas peale.
                      Pole kunagi läpparit omanud.
                      Klick pakub suures valikus elektroonikat, digikaupasid ja kodutehnikat. Järelmaksuvõimalus ja kiire tarne. Tutvu toodetega ja tee ost mugavalt meie e-poes!


                      899€
                      i7-4700MQ (Haswell)
                      15,6" (1920x1080) LED
                      8gb DDR3
                      Nvidia Optimus GT 750M + Intel HD 4600
                      1TB HDD + 1 tühi slot lisaketta jaoks

                      Ilmselt on välismaise brändi kleepekaga läppareid ka saadaval, aga ei viitsinud otsida.
                      Last edited by Strawberry; 23.07.13, 08:51.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #701
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                        700-900€ väärtuses läpparit oskab keegi soovitada ? i7 ja 1920*1080 võiks koosluses olla.
                        Ei tea läpparitest mitte midagi, vaatan, loen ja sirvin erinevaid müügilehti, aga no ei hakka hammas peale.
                        Pole kunagi läpparit omanud.
                        Mängimiseks?

                        Comment

                        • rollkopter
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 501

                          #702
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          soovitage mulle ka mingit läpakat, hind võiks jääda kusagile 600-800 range

                          mida ma tahan?

                          football manager 13 pelada normaalselt
                          filme vaadata/tõmmata
                          grindida kuue lauaga mugavalt
                          et läpakas oleks vastupidav
                          sügisest lähen ka kooli ning koolitöödeks vaja samuti kasutada
                          firma eelistusi ei ole kuna ei ole kursis mis ja miks parem on

                          praegune HP on täiesti surnud omadega, lihtsalt räigelt hakkab laggima pidevalt ja korda pole saanud seda

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #703
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                            soovitage mulle ka mingit läpakat, hind võiks jääda kusagile 600-800 range

                            mida ma tahan?

                            football manager 13 pelada normaalselt
                            filme vaadata/tõmmata
                            grindida kuue lauaga mugavalt
                            et läpakas oleks vastupidav
                            sügisest lähen ka kooli ning koolitöödeks vaja samuti kasutada
                            firma eelistusi ei ole kuna ei ole kursis mis ja miks parem on

                            praegune HP on täiesti surnud omadega, lihtsalt räigelt hakkab laggima pidevalt ja korda pole saanud seda
                            Aku vastupidavus on oluline? Kui jah, siis tuleks vbla vaadata mingit Lenovot. Või soovid üldsegi Ultrabooki?

                            Kui ei, siis soovitaks Vostro 3560, mul endal see mudel ja olen rahul. Igati jahe on korpus.
                            Endal selline konf (seda saab muuta):

                            Tootja Dell
                            Värv Hõbehall
                            Protsessor Intel® Core™ i7-3632QM Processor
                            Mälu 8GB DDR3 1600Mhz
                            Kõvaketas 750 GB 7200 rpm + mSATA slot
                            Ekraan 15.6'' 1920x1080 Full HD LED
                            Videokaart AMD Radeon HD 7670M 1GB
                            CD/DVD seade DVDRW Dual Layer Traadita ühendus wifi + bt Liidesed 3x USB3.0, 10/100/1000 LAN, VGA, HDMI, Expresscard 34, memory card reader, Fingerprint reader, webcam
                            Operatsioonisüsteem Windows 8 64bit
                            Klaviatuur UK asetusega
                            Aku 6cell
                            Kaal 2,5 kg
                            Garantii 3a NBD

                            Sain hinnaks 685€
                            Last edited by kjmrc; 28.07.13, 08:51.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #704
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              win 8 lol

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #705
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                                win 8 lol
                                Esimesel õhtul panin Win 7 Pro peale :)

                                Comment

                                Working...