Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valustyng
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 450

    #661
    Re: Läptopi ostuabi.

    mis sellest arvate : http://www.klick.ee/chronos/

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #662
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Miks see Haswell nüüd järsku nii oluline on, et ilma selleta ei kannata kohe üldse laptoppi osta?
      loogiline ju et vana tehnoloogiat ei osta, eriti it vallas.
      Last edited by Oliverk; 06.06.13, 18:18.

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #663
        Re: Läptopi ostuabi.

        q_q-l on õigus selle koha pealt, et need custom kokku pandud ei pruugi best quality olla.

        Esimesed Haswell ultrabookid suurtelt tegijatelt tulevad müügile juuni lõpp - juuli.

        Praegu on lihtsalt sitt aeg läppari ostmiseks.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #664
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Miks see Haswell nüüd järsku nii oluline on, et ilma selleta ei kannata kohe üldse laptoppi osta?
          Haswell on üks suuremaid tehnoloogilisi hüppeid Inteli terves ajaloos.

          Näide battery life-st.



          Last edited by Strawberry; 06.06.13, 18:22.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #665
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
            Haswell on üks suuremaid tehnoloogilisi hüppeid Inteli terves ajaloos.
            Ok, aga kui keegi kohe praegu peab tingimata läpaka ostma, siis sa laseksid enne Ordis Haswelliga kokku panna kui ostaks confirmed kvaliteettootja läpaka 3rd gen prosega?

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #666
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Ok, aga kui keegi kohe praegu peab tingimata läpaka ostma, siis sa laseksid enne Ordis Haswelliga kokku panna kui ostaks confirmed kvaliteettootja läpaka 3rd gen prosega?
              Ei, ma lihtsalt arutlesin võimaluste üle.

              Edit: Samas, kui nad teevad kõik 100% sinu tellimuse järgi (kaasa arvatud metallkorpus, HD ekraanpaneel, veekindel klaviatuuripaneel jne), siis ma ei kujuta hetkel ette mille poolest selline custom Ordi läppar peaks mõnele suurtootja läpparile alla jääma.
              Last edited by Strawberry; 06.06.13, 18:32.

              Comment

              • valustyng
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 450

                #667
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                mis sellest arvate : http://www.klick.ee/chronos/

                on see oma hinda väärt?

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #668
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Suht nii ja naa ise ei kipuks ostma ei näe eriti pointi sellel arvutil... Aku peab kaua, aga kui GPUd kasutad, siis arvesta 10h~ asemel 3-5hga.

                  No SSD ja 1300 on juba minu jaoks mõeldamatu.

                  Comment

                  • valustyng
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 450

                    #669
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    no aga soovita siis normaalsemat ka :)

                    Comment

                    • Jäämees
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1182

                      #670
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      No aga kirjuta, mis sul oluline läpaka juures?

                      Mis sa sellega tegema hakkad.

                      On aku sinu jaoks oluline, suurus, kaal?

                      Comment

                      • ajeee
                        Räme Fish
                        • Apr 2011
                        • 8

                        #671
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Tere. Oskate soovitada laptopi 400 eurose eelarvega? Või on 400 eurot vähe? Võiks olla 15.6 tolli, peamiselt netis käimiseks ja hd filmide/sarjade vaatamiseks.

                        Comment

                        • valustyng
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 450

                          #672
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          15 tolline võiks olla
                          kannataks mängida tänapäevaseid mänge
                          filmid
                          pokker
                          sdd oleks super lux
                          kvaliteetne ( peaks 5+ aastat vastu )
                          mõistlik hinna/kvaliteedi suhe

                          ja võiksite soovitada erinevaid mitte ainult ühte
                          Last edited by valustyng; 07.06.13, 07:50.

                          Comment

                          • valustyng
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 450

                            #673
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            jäämees aita nüüd hädast välja :)


                            tahaks täna mõne välja valida
                            Last edited by valustyng; 07.06.13, 09:28.

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #674
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Oota natuke... Kui mul on veel aega enne tööle minemist vaatan natuke...

                              Edit kui tänapäevaseid mänge? Ses suhtes lähevad hinnad suht kalliks kui tahad mingeid Metro, Crysis 3 ja BF 3/4 mängida
                              Last edited by Jäämees; 07.06.13, 10:05.

                              Comment

                              • valustyng
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2009
                                • 450

                                #675
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                ei pea max settingutel jooksma..

                                Comment

                                Working...