Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #211
    Re: Läptopi ostuabi.

    ise proovisin enda Acerit puhastada ja oli sama nuss. võtsin oma 15-20 kruvi ära ja siis ei tulnud ka veel lahti. ei leidnudki lõpuks, et kust kohast kinni veel oli. sai siis niisama ventikasse õhku lastud.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #212
      Re: Läptopi ostuabi.

      viimane lause on priceless :)

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #213
        Re: Läptopi ostuabi.

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        viimane lause on priceless :)
        saan aru jah, et "lasen tolmu veel sügavamale arvutisse vms", aga sain ventikale kahest kohast ligidale (läpaka all tekkis ka mingi ava) ja tundus, et sain süsteemi suht puhtaks, sest tolmu tuli korralikult välja ja ventikat pole enam nii tihti kuulda kah.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #214
          Re: Läptopi ostuabi.

          lol. ma enne kiiruga lugesin, et said ventika õhku lastud :)

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #215
            Re: Läptopi ostuabi.

            Ostsin ka alles laptopi. 17 tollise Dell XPS'i.

            Ütlen seda, et tasub igatahes hinnavaatluse päringute teemasse teha teema enne ostma hakkamist, isegi kui ise oma valikus kindlad olete. Pange kasvõi link oma hetke lemmikust teemasse. Erinevate firmade tegelased loevad neid ka ja teevad personaalseid pakkumisi vastavalt Sinu soovidele kõvasti odavama hinnaga kui need asjad kodukal üleval on.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #216
              Re: Läptopi ostuabi.

              XPS on nuts!

              Comment

              • raidov
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 436

                #217
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                Ostsin ka alles laptopi. 17 tollise Dell XPS'i.

                Ütlen seda, et tasub igatahes hinnavaatluse päringute teemasse teha teema enne ostma hakkamist, isegi kui ise oma valikus kindlad olete. Pange kasvõi link oma hetke lemmikust teemasse. Erinevate firmade tegelased loevad neid ka ja teevad personaalseid pakkumisi vastavalt Sinu soovidele kõvasti odavama hinnaga kui need asjad kodukal üleval on.
                Said enda XPSi odavamalt kui kuskil laptopid.ee vms saidil hinnad oli?

                Comment

                • DaBeat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 404

                  #218
                  Re: Läptopi ostuabi.



                  Kas on mõistlik osta kui plaan lauaarvuti välja vahetada ja enamjaolt kodus kasutada?
                  Kasutaks arvutit põhiliselt pokeri jaoks.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #219
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                    http://www.klick.ee/sulearvutid/hp-envy-17-3020en.html

                    Kas on mõistlik osta kui plaan lauaarvuti välja vahetada ja enamjaolt kodus kasutada?
                    Kasutaks arvutit põhiliselt pokeri jaoks.
                    HP Envy 17-3020en Näeb väga Apple MacBook Pro moodi välja, nii disainilt kui ka materjali poolest. See, et korpus on alumiiniumist, annab sellele muljele lisa. Piisab kui öelda, et see on väga hästi õnnestunud disainiga arvuti. Vähemalt esmapilgul. Disainis osas on probleeme tegelikult kaks. Esimene neist on see, et üles-alla klahvid on väga väikesed ja neid pimesi vajutades on vähemalt alguses lihtne mööda vajutada. Isegi klahvile otsa vaadates on raske kasutada. Teiseks disainiprobleemiks (sest muuks ei oska ma seda nimetada) on arvuti ülekuumenemine. See sõltub konkreetsest mudelist, kui hull ülekuumenemine on, kuidas paljudel on probleeme, et visk... - Arvustused, hinnagud ja ülevaated peaaegu kõigele. Lisa ka oma arvamus!


                    endal nii valusad kogemused HPga et ei soovita kellelgi. jahutuseprobleemid suht std.

                    kuna sa tahad eeskätt korralikku masinat siis alustaks teisest otsast. võtaks ette mingi bisness klassi testid/võrdluse ja siis vaataks, kas kiidetuimat asja kusagilt eestist saab.

                    Klick on btw uue nimega K-arvutisalong. Nime vahetasid nad põhjusega:D
                    /üldiselt tegid madala kvaliteediga tööd aga vahepeal räägiti, et toovad tootmispraaki sisse, testivad ise ära jupid ja panevad arvutid kokku neist. hiljem igasugused probleemid.
                    Last edited by con; 29.04.12, 19:11.

                    Comment

                    • raidov
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 436

                      #220
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Ei ostaks ise ka kindlasti seda HP'd kuidagi natuke liiga kallis pill, et riskida :D http://www.notebooks.ee/default/sule...alienware-m17x on küll natuke kallim, aga Alienware ikkagi :D :P

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #221
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Algselt postitas raidov Vaata postitust
                        Ei ostaks ise ka kindlasti seda HP'd kuidagi natuke liiga kallis pill, et riskida :D http://www.notebooks.ee/default/sule...alienware-m17x on küll natuke kallim, aga Alienware ikkagi :D :P
                        Camoon, see umbes kui pereauto otsijale mingit monstertrucki soovitada. Täiesti mõttetu overkill.

                        Comment

                        • raidov
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2009
                          • 436

                          #222
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Jõudlus peaks HPga suht sama olema muidu.. aga mõistlikum oleks vb tõesti mõni 17" Delli XPS osta..

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #223
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Pokkerimänguks ei ostaks elus Alienware'i :D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #224
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Pokkerimänguks ei ostaks elus Alienware'i :D
                              miks mitte? kui vaja asendada lauaarvutit ja vahel vedada, siis imo väga hea valik ..

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #225
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                No maitea, on ju palju odavamaid läpakaid, mis jooksutavad edukalt 24 lauda.

                                Comment

                                Working...