Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Booyaka
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 249

    #106
    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

    pool aega seinas seista nii, et kart ei tööta on ka suht fun ;D

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #107
      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

      Algselt postitas blazkuh Vaata postitust
      Ma sain mingi kuradi riivaka pärast disklafi. Sorry muidugi selle eest, kes sel hetkel esimene oli ja mult riivaka sai :P Sõit oli fun ja vähemalt sõidu kiireim ring jäi minu nimele, kvalis ruulis rudi.
      Tegin pärast sõitu veel mõned ringid ja sai ka Sinu sõidus kasutatud Nr2 karti proovitud, sõitsin 9 ringi järjest alla 44 ning kiireim 43.60

      Samuti sõitsin veel kart nr11'ga, millel mõne ringi järel lõhkes tagumine parem rehv, nii, et A-finaali kart nr11 roolijal oli napp pääsemine :)

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #108
        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust

        Samuti sõitsin veel kart nr11'ga, millel mõne ringi järel lõhkes tagumine parem rehv, nii, et A-finaali kart nr11 roolijal oli napp pääsemine :)
        Järelikult vedas, aga peab mainima, et hea kart oli küll.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #109
          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

          Lisan viimaks tulemused ka teemasse. Kui on huvi eelsõitude ja kvalifikatsiooniaegade kohta, siis võin pilte teha ja ülesse laadida. Hetkel ei jõudnud niikaugele.

          Tulemused ja pildid:

          A-finaal.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Finaali Stardirivi:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          3 esimest:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          B-finaal.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          3 esimest:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Niisama pilte:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Hetkel mõtlen ka seda, kas teha miski punktitabel, sest usun, et üritus läks korda ja huvilisi oleks teinekordki. Niiviisi saaks teha ala 4 võistlust ja kokkuvõttes ka parim välja selgitada. Ideid?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #110
            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

            üks veidi ot idee - võiks rohkem olla erinevaid pp üritusi - mitte ainult kart, aga ala bowling, piljard, joomine jms
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • makz
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 428

              #111
              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

              Kardiga võiks ühendada näiteks minikrossi saku hallis? 2 üritust karti+2 minikrossi?

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #112
                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                F*ck praegu kahetsen, et jooma läksin - tundub fun shiit

                Comment

                • DanRai
                  Bännitud
                  • Nov 2008
                  • 31

                  #113
                  Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                  Algselt postitas blazkuh Vaata postitust
                  Ma sain mingi kuradi riivaka pärast disklafi. Sorry muidugi selle eest, kes sel hetkel esimene oli ja mult riivaka sai :P Sõit oli fun ja vähemalt sõidu kiireim ring jäi minu nimele, kvalis ruulis rudi.
                  Riivakast oli asi kaugel, kui ma kummide põrkest 270° lendasin.
                  Aga ega ma sulle palju ruumi ei jätnud ka niiet pole hullu, ütleks, et küllaltki tavaline võistlusolukord. Võiks korrata ja kiidusõnad -andresele-

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    üks veidi ot idee - võiks rohkem olla erinevaid pp üritusi - mitte ainult kart, aga ala bowling, piljard, joomine jms
                    Lisaks juurde veel paintballi!!! Samuti võistlused võiksid olla näiteks klubide või foorumite vahelised

                    Comment

                    • DanRai
                      Bännitud
                      • Nov 2008
                      • 31

                      #115
                      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                      osalejate arv
                      * 2 #1
                      * 1,8 #2
                      * 1,7 #3
                      * 1,65 #4
                      jne punktisüsteemiks ntx :D

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #116
                        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Lisaks juurde veel paintballi!!! Samuti võistlused võiksid olla näiteks klubide või foorumite vahelised
                        yes.. paintball kuskil Männikul seal metsas sõjaväe barakkide vahel on nuts

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #117
                          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                          Algselt postitas DanRai Vaata postitust
                          Riivakast oli asi kaugel, kui ma kummide põrkest 270° lendasin.
                          Aga ega ma sulle palju ruumi ei jätnud ka niiet pole hullu, ütleks, et küllaltki tavaline võistlusolukord. Võiks korrata ja kiidusõnad -andresele-
                          Musta lippu vääris Ta nagunii, sest ka minu vastu tegi Ta liigutuse, mis kuulub rohkem action filmidesse, mitte kardisõitu

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #118
                            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            F*ck praegu kahetsen, et jooma läksin - tundub fun shiit
                            this

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #119
                              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              this
                              Arvatavasti uus võistlus kaugesse tulevikku ei jää, nii et järgmine kord orgunni kohale ennast .

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #120
                                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                                ma üritan ka laste kasvatamise kõrvalt kohale ronida

                                Comment

                                Working...