Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • makz
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 428

    #91
    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

    Siis tulebki emad ka kaasa võtta.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #92
      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

      Millal see selgub kas 8. või 9. mai?

      Comment

      • blazkuh
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 400

        #93
        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

        8.mai hommikul

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #94
          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

          Ma olen täiesti dilemma ees, kas broneerin 15le või 10le. 15 ei tundu väga kindel valik, 10ga samas vb jääb paar kohta puudu, homme helistan ja uurin, mis siis saab kui miski 13 kohale ilmub.

          Enne homset õhtut annan siis ka täpse aja teada ja kuupäeva.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #95
            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

            Nii, hääletus oli suht võrdne, kuid valisin siis siiski üldsuse mõttes 9da kuupäeva, jama kui keegi sellepärast tulla ei saa.
            Hetkeseisuga broneerisin 15le inimesele. Nimekirja alusel ootan kinnitusi, saadan PM'id veidi aja pärast, kui keegi eespoolt alt hüppab, siis saab järgmine ja kui tekkib hetkel soovijaid, siis lootust arvatavasti sõitma saada on, vajadusel ehk saab ka 20 inimese sõidu veel ära teha.

            Võistlus toimub igatahes 9.mail, algusega kell 15.00. Seega paluks kohal olla vähemalt 20 minutit enne algust, et jõuaks raha koguda ja ära maksta.

            Soovi korra võib kanda ette ka minu pangakontole,
            Swedbank
            221014102841
            Andres Leppik
            Summa: 400.- (5.- võtan vahelt, et saaks mugavamalt välja võtta :D)

            Ülekande puhul kirjutage selgitusse foorumikasutajanimi ning võite ka foorumis PM'i saata.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #96
              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

              Samuti usun ma ka seda, et kui meid peaks kohale ilmuma nt 16st, siis ka selle probleemi saab lahendatud ja saame ikka kõik sõita.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #97
                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                13 kindlat nime juba kirjas, kui homseks 15 olemas, siis vast helistan ja proovin hoopis 20le bronnida, küll need paar vajaminevat ikka leiaks :).

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #98
                  Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                  Saatsin raha ära läbi panga, siis ei pea hiljem askeldama.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #99
                    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                    Muutsin broneeringu 20le inimesele, hetkel 1 koht veel kindlasti saadaval, andke huvist märku :)!

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #100
                      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                      Nonii, paar äraütlemist ja 3 kohta vaba, võtke vedu mehed, tuleb kindlasti väga huvitav sõit ja võistlus.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #101
                        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                        20 inimest koos, homme proovige 15-20min varem kohal olla ja loodab, et annab ka korralikku ilma :).

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #102
                          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                          kes võitis?

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #103
                            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                            väga räige asi on see ikka:D
                            olen veendunud, et mul on ribid murdunud:D
                            ei pannudki tähele kes võitis tho.

                            Comment

                            • blazkuh
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 400

                              #104
                              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                              Ma sain mingi kuradi riivaka pärast disklafi. Sorry muidugi selle eest, kes sel hetkel esimene oli ja mult riivaka sai :P Sõit oli fun ja vähemalt sõidu kiireim ring jäi minu nimele, kvalis ruulis rudi.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #105
                                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

                                Homse jooksul teen pildid ja postitan ajad ja tulemused ka.
                                Endal finaalis istmiku all olev kardiisend erilist liikumismärki ei näidanud paraku ja venisin suht lõpuni.

                                Comment

                                Working...