Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1

    Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

    Üritus toimub FK Keskuses, mis asub Roc'al'Mare kaubanduskeskuse lähistel, veidi enne Harku Järve Tallinna poolt sõites.
    Täpsem aadress Paldiski mnt. 229 a 13520 Tallinn.

    Sõit toimuks vastupäeva ehk vastupidi tavapärasele sõidusuunale Õismäe FKkeskuse välirajal.

    Hobikardi võistlus:

    Kardisõidus osalemine läheb maksma:

    10'le inimesele kokku 4200.- ehk 420.- ühe inimese kohta. 1 tundi rada meie päralt

    20'le inimesele kokku 7900.- ehk 395.- ühe inimese kohta. 2 tundi rada meie päralt

    Hinnad sisaldavad ka kardisõiduks vajalikku sõiduvarustust - kiivrid, kombinesoonid, kindad.
    Sõitudena on ette nähtud eelsõit, kvalifikatsioon ning põhisõit.


    Hobikardi võistluste osalejate nimekiri:
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    17.
    18.
    19.
    20.
    36
    8 Mai
    0%
    16
    9 Mai
    0%
    20
  • blazkuh
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 400

    #2
    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

    Kardisõidus olen käpp 100%, paintballi koha pealt mõtlen. Laupäevane päev oleks vast parem, aga häda pärast sobib pühapäev ka.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3
      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

      kui aeg sobib, oleks ka käpp
      olin kunagi selle FK rajal kardi instruktor ;D
      mis ei tähenda, et ma sõita mõistaks, obv.....

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

        paintballi hinnad on küll "kenad" neil ;D

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #5
          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

          Algselt postitas leits
          paintballi hinnad on küll "kenad" neil ;D
          üsna odavad on isegi imo. Olen ise ka käinud paintballil, kus tuttav orgunnis, tutvuse kaudu sai isegi odavamalt ja kokku läks kuue matsi peale mingi 7k(ilma asukoha rendita).

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

            Kindlasti pole kõige odavam pakkumine, kuid asja kasuks räägib see, et koht on kohe seal samas ja peale kardisõitu saab muretult asuma seda mängima. Samas arvan, et hinnavahe pole niivõrd ülejõu käiv, et inimesed sellepärast osalemisest loobuksid.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #7
              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

              Algselt postitas donkament
              üsna odavad on isegi imo. Olen ise ka käinud paintballil, kus tuttav orgunnis, tutvuse kaudu sai isegi odavamalt ja kokku läks kuue matsi peale mingi 7k(ilma asukoha rendita).
              räigelt lasti siis üle me käisime 12 inimesega ja läks 4k vms. Ja ei olnud tutvusi ega midagi. :)

              Igatahes ei tea nii palju aega ette aga igaljuhul kui võimalus on siis kindlasti osaleks Paintballis see mulle meeldib

              Comment

              • semu
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 69

                #8
                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                Kardisõidus olen käpp. loldonkaments

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #9
                  Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                  Nojah ... vb laias pildis tõõesti odav .. ise olen 2 aastat pb m2nginud .. oma varustus jms pask (see aasata pole kahjuks küll jõudnud)...

                  kui kunagi veel plaanis mägnida teil .. saaks vast oma hindadega ka teha kuoi vaja ..

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                    Mõlemas käpp vast kui 22-23. august ei toimu :P

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                      wau !
                      hea idee, kahjuks elan tartus ja sinna kanti ei satu :D
                      paintballi tahaks esimest korda elus mängida kyll, eriti nt pokkeriprod.com foorumlaste (donkide) vastu ;D

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                        Algselt postitas hotcocacola
                        wau !
                        hea idee, kahjuks elan tartus ja sinna kanti ei satu :D
                        paintballi tahaks esimest korda elus mängida kyll, eriti nt pokkeriprod.com foorumlaste (donkide) vastu ;D
                        Kui ESTPatrickule ajad klapivad, siis arvan, et ta tuleb ka Tartust, aga eks seda ole näha :).

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #13
                          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                          Algselt postitas hotcocacola
                          wau !
                          hea idee, kahjuks elan tartus ja sinna kanti ei satu :D
                          paintballi tahaks esimest korda elus mängida kyll, eriti nt pokkeriprod.com foorumlaste (donkide) vastu ;D
                          no ma kah siit siis tuleb punt kokku võtta ja tln poole ajama panna.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #14
                            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                            oleksin vast ka käpp

                            Comment

                            • mihkel7
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 259

                              #15
                              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                              Algselt postitas -andres-
                              Kui ESTPatrickule ajad klapivad, siis arvan, et ta tuleb ka Tartust, aga eks seda ole näha :).
                              +1

                              Comment

                              Working...