Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?
pidi mingi norm kasinn olema jah, kuid cash ainult 20 kuni 1:30 seega praegu on kõrtsis veel hea õlli lasta, väga ei viitsi ilmselt minna
Algselt postitas Svenza
Comment