1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #46
    Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

    Algselt postitas Svenza
    Baden-Badenis on vist see kasinn kus Dostojevski kogu oma varanduse maha mängis. Sellest ka väjend Uuspõllu filmis : Mul on DOstojevski süsteem :)
    pidi mingi norm kasinn olema jah, kuid cash ainult 20 kuni 1:30 seega praegu on kõrtsis veel hea õlli lasta, väga ei viitsi ilmselt minna

    Comment

    • Nojazz
      Räme Fish
      • Dec 2008
      • 5

      #47
      Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

      Homme peaks Saksamaal olema Manchester United vs Boca juniors ja Milan vs Bayern ning ülehomme kohtuvad mõlema mängu võitjad ja kaotajad omavahel..

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #48
        Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

        ohoo, on infot kus täpsemalt mängud toimuvad. proovin googeldada

        need mängud ju lõuna ameerikas, vähe muu koht ju

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #49
          Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

          soovitan sloveeniat .. tõsiselt ilus maa ja edasi hrovaatiasse on kiviga visata

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #50
            Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

            olen nõrgem viskaja, miski 50m+ viskasin koolis

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #51
              Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

              kunagi Poolast läbi lähed siis mine käi Auschwitzis ära.

              Comment

              • Nojazz
                Räme Fish
                • Dec 2008
                • 5

                #52
                Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                Algselt postitas ESTPatrick
                ohoo, on infot kus täpsemalt mängud toimuvad. proovin googeldada

                need mängud ju lõuna ameerikas, vähe muu koht ju
                Need mängud on raudselt Saksamaal. Audi Cup on turniiri nimi. http://en.wikipedia.org/wiki/Audi_Cup

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #53
                  Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                  Algselt postitas rohelinekonn
                  kunagi Poolast läbi lähed siis mine käi Auschwitzis ära.

                  Wolfsschanze on ka Poolas. ise olen seal käinud, midagi erilist ei olnud, kuigi kui on ballse, peaks saama punkris sees ka ära käia(varisemisohtlik). Ajaloo hõngu on ikka.

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #54
                    Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                    Algselt postitas Nojazz
                    Need mängud on raudselt Saksamaal. Audi Cup on turniiri nimi. http://en.wikipedia.org/wiki/Audi_Cup
                    Ma arvan, et piletid on välja müüdud. Hind oli 12EUR-60EUR/ kaks mängu.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #55
                      Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                      blät, suundub just müncehni ja audi muuseumi poole, sealt ehk saab uurida ja täna oli plaanis ka müncehni bayerni allainz arenale ka minna, koos mänguga oleks palju huvitavam minna. igatahes uurin, äkki joppab.

                      Comment

                      Working...