1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #31
    Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

    miski tallink siin ei ole, im used to drive on autobahn

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #32
      Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

      Ma tõmbaks Amsterdami punaste laternate tänavale :)

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #33
        Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

        amsterdam on liiga äge, et korraks läbi sõita, sinna tuleb ikka eraldi trip teha ma arvan

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #34
          Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

          Algselt postitas Kris
          Tagasiteel võid Stockholmist läbi sõita, kui ilusaid tsikke näha tahad.

          A euroopas ainuke koht kuhu ma läheks oleks Šveits
          Ja sealt ostad edale kella, ennem tee suurem cashout ;D

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #35
            Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

            Algselt postitas TIGRANO
            Ja sealt ostad edale kella, ennem tee suurem cashout ;D
            Loll, kesse ostab ??? Rööv obv :)

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #36
              Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

              braegu peesitan Baden-badeni vanalinnas õllekas. mõtlen kas jään siia ööseks või mitte, sõita väga ei viitsi praegu.

              webcam: biergarten 1, sitasti näha aga seal valge katuse all peaksin olema paremal ääres, sinistest veidi edasi
              http://www.loewenbraeu-baden-baden.de/# sealt webcam

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #37
                Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                Algselt postitas ESTPatrick
                braegu peesitan Baden-badeni vanalinnas õllekas. mõtlen kas jään siia ööseks või mitte, sõita väga ei viitsi praegu.

                webcam: biergarten 1, sitasti näha aga seal valge katuse all peaksin olema paremal ääres, sinistest veidi edasi
                http://www.loewenbraeu-baden-baden.de/# sealt webcam
                kellegil ilmselt head ideed ei ole mis siin kandis teha, ilmselt teen miski väikese ringi ümbruskonnas, peaks looduskaunis mägine maa olema, aga eks selgub. kui õlle maitseb pargin maha ennast kuhugi.

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #38
                  Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                  Baden-Badenis on vist see kasinn kus Dostojevski kogu oma varanduse maha mängis. Sellest ka väjend Uuspõllu filmis : Mul on DOstojevski süsteem :)

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #39
                    Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                    Kuidas sa neid ringe teed, kui õllet oled joonud koguaeg ;D

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #40
                      Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                      Euroopas on kaks ilusat asja - Alpid ja Vahemeri.

                      No mina läheksin muidugi Alpidesse - võtaks suuna kuskile Garmish-Partenkircheni või Zürichi poole. Lisaks on selline koht nagu "Information" - igas linnakeses selline - sealt saab kõik teada, mis ümbruskonnas teha saab - mõtle ainult enamvähem realistlik soov välja - a la purilennukiga lendamine.
                      Viimati kui käisime raunooga Sloveenias, sai käidud jalgratastega Itaalias järvede ääres (laghi di Fusine). Selliseid kohti on seal nii, et tapab.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Tegelikult on hea see, mida sa ise välja mõtled, mitte see, mida teised soovitavad.
                      Mina ise, kui rohkem aega, võibolla prooviks downhill mountain bike kursusi, Sloveenias mäletan pakuti näit kahepäevaseid a 4 tundi päevas. Käed peaksid sul olema harjunud lenksu hoidma:)
                      Samuti mäetippude vallutamised - otsi endale sobiv mingi ca 2500 meetrine välja ja päev on sisustatud.
                      Kunagi lahendasin mingi mäetipu näiteks Neuschwanstein Castle lähedal (asub ka Garmish-P. lähedal, 330 km Baden Badenist)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Plitvice rahvuspargis olen ka käinud, on jah ilus aga noh rohkem on meeles kohtumised kohalike horvaatidega, mingite kaluritega koos kalalkäimised ja sumistamised Vahemere kaldal.

                      Comment

                      • Staier
                        Jube Noob
                        • Dec 2008
                        • 166

                        #41
                        Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                        Alpid väärivad kindlasti vaatamist ja Saksamaa kõrgeim mägi Zugspitze...pidi seal mingi teema olema,et saab ka rongiga miskit moodi tippu,kõrgust pea 3km.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                          Algselt postitas kilu6
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Uskumatu, et sellised lossid on ehitatud ilma tänapäeva tehnikata.

                          PS! Väga kenad kohad!

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #43
                            Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                            Vahemere äärsed alad on üldse klass omaette, sealne olemus ja kultuur ka teistsugune. Muidu alpides deltaplaaniga peaks korraliku adrenaliinilaksu saama :).

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #44
                              Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                              selles lossis olen käinud ja ka alpides rattaga korra, sellepärast küsingi ideid kuna enamus asju on proovitud juba. mäevallutamine pakub väga huvi, peaks ainult korralikud jalanõud hankima

                              mont blanc juba korra käis mõtetest läbi.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #45
                                Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                                Algselt postitas TIGRANO
                                Kuidas sa neid ringe teed, kui õllet oled joonud koguaeg ;D
                                kui sõidan päeval siis ei joo, ainult õhtul ja seni on max 4 olnud, täna juba 4 täis siiski

                                Comment

                                Working...