1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #16
    Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

    korraks oli mõte Badeni kasinnis ära käia kus ka EPT toimub

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #17
      Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

      Tegin selle kottideta sõidu ära, teine asi kohe ikka, kuigi kindad oleks pidanud ka teised panema, tõmbas tuule liigselt varruka. Igatahes 200 on easy lasta, aga edasi on problemaatiline kuna vaba teed ei ole, koguaeg keeravad miskid väiksed rohelised könnid ette ja tuleb pidurdada jälle miski 140 peale ja siis uue hooga ja nii oli terve tee. 225 sain max sisse, kui siis miski väike Mazda2 ette keeras ja pidin varakult hoo maha võtma, sest kunagi ei tea kui kiire see väike roheline könn on. tagasitee 26km sain 9 minutiga tehtud ainult kiirtee osa siis, peaks 173km/h olema. Jube tuulised on need saksa kiirteed seni olnud, peab kuhugi lõunasse metsade vahele saama, siis saaks riskivabalt surada ringi.

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #18
        Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

        Mina külastan iga suvi Budapestis keset Doonau jõge ühel saarel toimuvat Sziget festivali: http://sziget.hu/fesztival/?language=en

        Kus lisaks tosinale eri stiilis muusikalavale on kavas kõikvõimalikud kultuuri-, spordi- jm meelelahutusvärgid, mida kõike siin üles lugeda ei jõua, aga mainiks et muuhulgas on avatud nt ka pokkeritelk ja loogiliste mängude telk.

        Pokkeris on osalus tasuta, iga päev toimub paar umbes 50 osalejaga turniiri, kust parimad pääsevad viimasel päeval toimuvale finaalturniirile ja viimasel paaril aastal on peaauhinnaks olnud läptop. Aga võtan vist ka ise chipikohvri kaasa, et huvilistega sitngo-sid lasta.

        Üritus kestab nädal aega, tänavu 12.-17. aug.



        Comment

        • Friiko
          Jube Noob
          • Feb 2009
          • 158

          #19
          Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?







          Nutty Nightlife + Sex Museum!

          Ja mida helli: http://www.condomerie.de/index2.html

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #20
            Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

            Algselt postitas Svenza
            Väga ilusad kohad. Ma tõmban ülehomsest juba Dubrovnikusse. Šeff koht
            lampi :D
            palju maksma läheb see tripp?

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #21
              Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

              Sellel aastal vist ei jõua, järgmise aasta plaanis kindlalt ära teha. Maailma ilusaim mägi.




              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #22
                Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                Tra see Plitvice viimane pilt on haigelt ilus. Aga ei suutnud netist mõne parema resoga seda leida, kellelgi teisel õnnestus?

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #23
                  Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                  Algselt postitas RudiTurbo
                  Tra see Plitvice viimane pilt on haigelt ilus. Aga ei suutnud netist mõne parema resoga seda leida, kellelgi teisel õnnestus?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Pilt ei ole sama, koht aga samas on (kõige ligilähedasem pilt sellele hea resolutsiooniga)

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #24
                    Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                    millal saksamaal hooajaeelsed jalkamängud hakkavad ja kas keegi teab lõuna saksas mõnda head kohtumist, plaan millalgi ehk ka allianz arenat külastada.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #25
                      Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      millal saksamaal hooajaeelsed jalkamängud hakkavad ja kas keegi teab lõuna saksas mõnda head kohtumist, plaan millalgi ehk ka allianz arenat külastada.
                      Pakun, et praegu mingeid häid mänge ei ole veel. Kle kas Saksa õlled oled juba kõik ära proovinud?

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #26
                        Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                        Algselt postitas TIGRANO
                        Pakun, et praegu mingeid häid mänge ei ole veel. Kle kas Saksa õlled oled juba kõik ära proovinud?
                        otsi mulle midagi

                        Comment

                        • virx747
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 751

                          #27
                          Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                          Algselt postitas ESTPatrick
                          otsi mulle midagi
                          Nisuõlut joo ohtralt, weißbier!

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #28
                            Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                            olen joonud seda eestis korra ja pärast oli tükk aega kõhtlahti, mõnipäev ehk proovib, täna ei hakka enam riskima. Homme on kerge plaan Baden-Badeni jõuda, kui õnnestub sinnani jõuda ja hotell saada siis ehk proovib.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #29
                              Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                              amsterdami/berliini punaste laternate tänav

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #30
                                Re: 1 Koht mida euroopas teeksid/külastaksid?

                                Algselt postitas ESTPatrick
                                olen joonud seda eestis korra ja pärast oli tükk aega kõhtlahti, mõnipäev ehk proovib, täna ei hakka enam riskima. Homme on kerge plaan Baden-Badeni jõuda, kui õnnestub sinnani jõuda ja hotell saada siis ehk proovib.
                                Et siis roo-roo tüüpi laevaga... ;D

                                Comment

                                Working...