Viskas väikse vimka :)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MIKE_K6o
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 221

    #16
    Re: Viskas väikse vimka :)

    Algselt postitas leits
    üldiselt eraldi ekraani ostes, peaks pool läppari hinnast olema vms . .. üldjuhul on mõistlikum uus osta ja vana 2ra vistaa
    Pole see N520 nii vana ega kehvake, et minema visata :) uus on praegu soodukaga 9k, ekraani saab mõnest kohast paari kiloga.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #17
      Re: Viskas väikse vimka :)

      kui öäpakas uus maksba 9k siis i would say et see on ikka v2ga kehvake

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #18
        Re: Viskas väikse vimka :)

        alla 14-15k EEK ei ole enam praegusel hetkel läpakas :-*

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #19
          Re: Viskas väikse vimka :)

          Aga ilus Eesti lipp on :)

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #20
            Re: Viskas väikse vimka :)

            Algselt postitas Lutzky
            alla 14-15k EEK ei ole enam praegusel hetkel läpakas :-*
            misajast läpakad kallimaks lähevad ?

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #21
              Re: Viskas väikse vimka :)

              20k eest võite ka microlinki osta, aga kvaliteetlaptop see pole enivei.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #22
                Re: Viskas väikse vimka :)

                20k eest saab ajamasina juba

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #23
                  Re: Viskas väikse vimka :)

                  odav

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #24
                    Re: Viskas väikse vimka :)

                    Korralikke ML lappareid saab soodukaga juba alates 10kst. Xp või vista, rami 3-4gb, geforce 9600 jne.

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #25
                      Re: Viskas väikse vimka :)

                      Defineeri "korralik" ML läppar ;D

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #26
                        Re: Viskas väikse vimka :)

                        Algselt postitas Oliverk
                        Defineeri "korralik" ML läppar ;D
                        +1

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #27
                          Re: Viskas väikse vimka :)

                          Algselt postitas Oliverk
                          Defineeri "korralik" ML läppar ;D
                          See on kuldne :D.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #28
                            Re: Viskas väikse vimka :)

                            Algselt postitas Oliverk
                            Defineeri "korralik" ML läppar ;D
                            chuck norris oskaks

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #29
                              Re: Viskas väikse vimka :)

                              Algselt postitas Oliverk
                              Defineeri "korralik" ML läppar ;D
                              julged vanaemale näidata.

                              Comment

                              • MIKE_K6o
                                FPP Pro
                                • Jan 2009
                                • 221

                                #30
                                Re: Viskas väikse vimka :)

                                See ongi igati korralik ML mudel. Täiesti piisav minuarust. Ekraan on aint nii pisike, et ei kujuta ette mida sa teed sellega?

                                Comment

                                Working...