Viskas väikse vimka :)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #31
    Re: Viskas väikse vimka :)

    Algselt postitas MIKE_K6o
    Ekraan on aint nii pisike, et ei kujuta ette mida sa teed sellega?
    See ongi nagu kogu teema põhjustaja imo :)
    osta suurem ekraan - profülaktika!

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #32
      Re: Viskas väikse vimka :)

      ma võin müüa 17" CRT monitori mille saad ilusti kõrvale ühendada - 150 krooni!

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #33
        Re: Viskas väikse vimka :)

        Algselt postitas leits
        üldiselt eraldi ekraani ostes, peaks pool läppari hinnast olema vms . .. üldjuhul on mõistlikum uus osta ja vana 2ra vistaa
        jep.. algusaegadel õnnestus omal sama tykiga hakkama saada, molu vahetamine oleks kallimaks läinud kui läpakas ise.. a see oli maruammu ka muidugi.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #34
          Re: Viskas väikse vimka :)

          Algselt postitas MIKE_K6o
          See ongi igati korralik ML mudel. Täiesti piisav minuarust. Ekraan on aint nii pisike, et ei kujuta ette mida sa teed sellega?
          Õige läpakas ongi pisike ja kaasaskandmiseks mõeldud, mitte koju lauapeale.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #35
            Re: Viskas väikse vimka :)

            Algselt postitas Codecci
            Õige läpakas ongi pisike ja kaasaskandmiseks mõeldud, mitte koju lauapeale.
            +1

            Kodus mängimiseks on ikkagi lauaarvuti+ korralik klaviatuur.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #36
              Re: Viskas väikse vimka :)

              Kõvad mehed ostavad docki ja lisamonitori ja kasutavad 2:1.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #37
                Re: Viskas väikse vimka :)

                Algselt postitas Oliverk
                Kõvad mehed ostavad docki ja lisamonitori ja kasutavad 2:1.
                Mis on dock?

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #38
                  Re: Viskas väikse vimka :)

                  Selline riistapuu, kuhu on sul ühendatud tavaline klaviatuur, 1-2 monitori, kõlarid, hiir jne. Sina pead vaid läpaka dockiga ühenduse panema ja kogu kaadervärk on töökorras. Dock ise võib kuskil laua tagumises nurgas seista.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #39
                    Re: Viskas väikse vimka :)

                    Algselt postitas -andres-
                    Selline riistapuu, kuhu on sul ühendatud tavaline klaviatuur, 1-2 monitori, kõlarid, hiir jne. Sina pead vaid läpaka dockiga ühenduse panema ja kogu kaadervärk on töökorras. Dock ise võib kuskil laua tagumises nurgas seista.
                    interesting

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #40
                      Re: Viskas väikse vimka :)

                      jap nagu öeldud, siis siin on ekraanivahetus.
                      hinnad 1500-3500, olenevalt mudelist.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #41
                        Re: Viskas väikse vimka :)



                        Comment

                        • vaenekala
                          Jube Noob
                          • Nov 2008
                          • 148

                          #42
                          Re: Viskas väikse vimka :)

                          Suured tänud leho57, kes andis kontaktid. Läppar on korras, kell 13.30 viisin ära ja 16.00 oli käes, töö kiire ja korralik.
                          Ja selle läppari kohta, kuna käin ülikoolis ja sellega kaasneb pidev kaasas kandmine on see läppar vägagi ideaalne, suurus on täpselt paras kuna muid asju eriti ei tee peale kooli möllu ja päris luubiga lugema ei pea. Kiidan!

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #43
                            Re: Viskas väikse vimka :)

                            Siit tibens tobens, et korda said. Ma loodan, et ma ise tiltis peaga oma delli LED ekraani sisse ei tambi .. see peaks mingi 5 kohalise numbriga ilmselt olema :-[

                            Comment

                            • QKulgur
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 484

                              #44
                              Re: Viskas väikse vimka :)

                              Algselt postitas Oliverk
                              mis julla see veel on kuhu need juhtmed kõik sisse jooksevad?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #45
                                Re: Viskas väikse vimka :)

                                Dock otseloomulikult. Paar posti tagasi oli arutlus ju :D

                                Comment

                                Working...