Viskas väikse vimka :)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vaenekala
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 148

    #1

    Viskas väikse vimka :)



    Selline lugu siis juhtus :)
    Ja küsimus selline, et kas sellega annab midagi ette ka võtta?? Ma oleks väga rahul kui õnnestuks!
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #2
    Re: Viskas väikse vimka :)

    ;D ikka annab, tuleb uus ekraan sebida kuskilt. uuri HV-st pane kuulutus.
    joppab saad odavalt ma usun.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: Viskas väikse vimka :)

      Tilt?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • vaenekala
        Jube Noob
        • Nov 2008
        • 148

        #4
        Re: Viskas väikse vimka :)

        kannaga näkku sai üks vend Absolutes :D

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: Viskas väikse vimka :)

          Väike parem sirge. ;D

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: Viskas väikse vimka :)

            Irwww ;D
            Aga enamus läpakate ekraane on vahetatavad minu teada

            Comment

            • leho57
              Grinder
              • Nov 2008
              • 664

              #7
              Re: Viskas väikse vimka :)

              jep.
              kui tallinna inimene oled siis võin kontakti anda kes sul odavalt korda teeb. st sebib uue ekraani ja vahetab ära ka.

              Comment

              • KeRRRt
                Grinder
                • May 2009
                • 774

                #8
                Re: Viskas väikse vimka :)

                mul sama värk, aga õnneks kõvasti vähem...
                nimetatakse neid surnud piksliteks ja mingil ajal nad nagu kaovad ära, aga mitte väga palju.

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #9
                  Re: Viskas väikse vimka :)

                  :O

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #10
                    Re: Viskas väikse vimka :)

                    1800- HV-s teema. Tüüp vahetab kõigi nende odavate lutsude ekraane. Vist oli 1800 see hind.
                    Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #11
                      Re: Viskas väikse vimka :)

                      Algselt postitas mcbethk
                      :O
                      +1 päris hullusti kui pokker sunnib midagi sellist tegema.

                      Comment

                      • vaenekala
                        Jube Noob
                        • Nov 2008
                        • 148

                        #12
                        Re: Viskas väikse vimka :)

                        Algselt postitas timukasr
                        +1 päris hullusti kui pokker sunnib midagi sellist tegema.
                        ehehe...ole nyyd rahulik, pokker kll seda ei teinud :)

                        Comment

                        • Uniquest
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 615

                          #13
                          Re: Viskas väikse vimka :)

                          Algselt postitas KeRRRt
                          mul sama värk, aga õnneks kõvasti vähem...
                          nimetatakse neid surnud piksliteks ja mingil ajal nad nagu kaovad ära, aga mitte väga palju.
                          Sellel ekraanil on jah "paar" surnud pikslit nüüd. ;D

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #14
                            Re: Viskas väikse vimka :)

                            nuts teema

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #15
                              Re: Viskas väikse vimka :)

                              üldiselt eraldi ekraani ostes, peaks pool läppari hinnast olema vms . .. üldjuhul on mõistlikum uus osta ja vana 2ra vistaa

                              Comment

                              Working...