Kelle WELL järgmiseks?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #16
    Re: Kelle WELL järgmiseks?

    Aga nõuame siis Tigrano või Ranka welli :) '

    Mõlemad huvitavad ja salapärased :P

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #17
      Re: Kelle WELL järgmiseks?

      Algselt postitas Cash87
      Aga nõuame siis Tigrano või Ranka welli :) '

      Mõlemad huvitavad ja salapärased :P
      Ranka ja salapärane? :o
      Sa pole vist regulaarne blogilugeja :P

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #18
        Re: Kelle WELL järgmiseks?

        Algselt postitas leits
        Rankaga arutasime siin, et keda järgmisena võiks kuulata. Kõik võiksid pakkuda midgai ning kelle nime kõige rohkem esineb, see ka "wellima" peab. Vot tak.
        ma arvan, et krayzel pole pääöäsu

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: Kelle WELL järgmiseks?

          Ma arvan, et krayzie ütleb "fuck off" või tuleb ok2aa stiilis well, kus pokkeriküsimustele vastatakse ja privadori-stiilis küsimusi ignoreeritakse :'(

          Aga kui tuleks tõeline well, siis ülevalpool nimetatud 3 inimest oleks obv kõige huvitavamad :P

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #20
            Re: Kelle WELL järgmiseks?

            ok2aa andis intervjuus häid vastuseid.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #21
              Re: Kelle WELL järgmiseks?

              mul tegelt ükskõik:-D

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #22
                Re: Kelle WELL järgmiseks?

                Ise pooldaks ka krayzie "WELLI". Juhul kui ta ise muidugi nõus on.

                Aga mis foorumi väljasuremisest te siin räägite, grindige siis ja ärge jooge nii palju.. andke foorumile valu :):)

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #23
                  Re: Kelle WELL järgmiseks?

                  isiklik arvamus: Ei ole mingit Welli vaja, Andres alustas juba intervjuude seeriat, kus ok2aa lihtsalt lubas endale küsimusi esitada. Ülesehituselt oli see palju parem, kui ESTPatricku "Well".

                  edit: kuna tal teema nimes oli veel "vol 1", siis võib ju eeldada, et neid tuleb veel.

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #24
                    Re: Kelle WELL järgmiseks?

                    ma juba ammu ütlesin, et ranka või kreisi...

                    tegelt võiks ju mingi "külalisesineja" kutsuda siia welli tegema - imre, sven21, mameace...?

                    Comment

                    • Helmps
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 828

                      #25
                      Re: Kelle WELL järgmiseks?

                      Algselt postitas EGERT
                      ma juba ammu ütlesin, et ranka või kreisi...

                      tegelt võiks ju mingi "külalisesineja" kutsuda siia welli tegema - imre, sven21, mameace...?
                      Hellad Velled

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #26
                        Re: Kelle WELL järgmiseks?

                        Algselt postitas lenC
                        isiklik arvamus: Ei ole mingit Welli vaja, Andres alustas juba intervjuude seeriat, kus ok2aa lihtsalt lubas endale küsimusi esitada. Ülesehituselt oli see palju parem, kui ESTPatricku "Well".

                        edit: kuna tal teema nimes oli veel "vol 1", siis võib ju eeldada, et neid tuleb veel.
                        Jep, see intervjuu värk on parem

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #27
                          Re: Kelle WELL järgmiseks?

                          Algselt postitas rankapoeg
                          Jep, see intervjuu värk on parem
                          Work in progress.

                          Comment

                          • KeRRRt
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 774

                            #28
                            Re: Kelle WELL järgmiseks?

                            Algselt postitas Helmps
                            Hellad Velled
                            18ndal on minek kah.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: Kelle WELL järgmiseks?

                              Algselt postitas levis
                              Mis asi see 'WELL' on?
                              Kuidas Te selle teema olete maha maganud???

                              http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1229.0.html

                              Ja welli ei saa kellegil küll sundida, see vabatahtlik

                              Comment

                              Working...