Kelle WELL järgmiseks?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1

    Kelle WELL järgmiseks?

    Rankaga arutasime siin, et keda järgmisena võiks kuulata. Kõik võiksid pakkuda midgai ning kelle nime kõige rohkem esineb, see ka "wellima" peab. Vot tak.

    Ise huvituks krayzie.

    Oleks jälle mida foorumis lugeda, hetkel hakkab see urgas meil siin välja surema
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Kelle WELL järgmiseks?

    Pakun välja idee, et Leits'i well.

    Comment

    • Helmps
      Grinder
      • Oct 2008
      • 828

      #3
      Re: Kelle WELL järgmiseks?

      krayzie

      Comment

      • uudistaja
        Bännitud
        • Mar 2009
        • 115

        #4
        Re: Kelle WELL järgmiseks?

        kreisi

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: Kelle WELL järgmiseks?

          Kedagi ei saa ju vägisi sundida Well-i tegema.

          Comment

          • Helmps
            Grinder
            • Oct 2008
            • 828

            #6
            Re: Kelle WELL järgmiseks?

            Algselt postitas Codecci
            Kedagi ei saa ju vägisi sundida Well-i tegema.
            krayzie

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #7
              Re: Kelle WELL järgmiseks?

              Mis asi see 'WELL' on?

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #8
                Re: Kelle WELL järgmiseks?

                Algselt postitas levis
                Mis asi see 'WELL' on?
                +1

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #9
                  Re: Kelle WELL järgmiseks?

                  Algselt postitas Helmps
                  krayzie

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #10
                    Re: Kelle WELL järgmiseks?

                    krayzie

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #11
                      Re: Kelle WELL järgmiseks?

                      peaks ikka olema keegi kes mängib nl 200+ arvan ma

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #12
                        Re: Kelle WELL järgmiseks?

                        krayzie ei mängigi nl10

                        Comment

                        • marguzz22
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1458

                          #13
                          Re: Kelle WELL järgmiseks?

                          jep ei viitsi minngi nl25 grinderi welli küll lugeda(see pole huvitav ning mõttetu) well peab tulema muidu see urgas tõepoolest sureb välja :(

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: Kelle WELL järgmiseks?

                            Algselt postitas marguzz22
                            muidu see urgas tõepoolest sureb välja :(
                            kuidas palun?

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #15
                              Re: Kelle WELL järgmiseks?

                              Algselt postitas lenC
                              kuidas palun?
                              naljaga öeldud (leits kasutas sama sõna) foorum on kuningriik, katedraal, pühamu jne lihtsalt viimasel ajal kuidagi vaikseks läinud ,pokkeri üle enam eriti ei arutada ja offtopic ainuke teema mis veel aktiivselt vist elab

                              Comment

                              Working...