Rankaga arutasime siin, et keda järgmisena võiks kuulata. Kõik võiksid pakkuda midgai ning kelle nime kõige rohkem esineb, see ka "wellima" peab. Vot tak.
Ise huvituks krayzie.
Oleks jälle mida foorumis lugeda, hetkel hakkab see urgas meil siin välja surema
Ise huvituks krayzie.
Oleks jälle mida foorumis lugeda, hetkel hakkab see urgas meil siin välja surema
(leits kasutas sama sõna) foorum on kuningriik, katedraal, pühamu jne lihtsalt viimasel ajal kuidagi vaikseks läinud ,pokkeri üle enam eriti ei arutada ja offtopic ainuke teema mis veel aktiivselt vist elab
Comment