Re: *****Nostalgia hetked*****
Tegin oma blogi kõigile nähtavaks, väga oldschool ei ole, 01.01.2008 hakkasin pidama, aga äkki kellelgi huvitav lugeda mu 50NL ja T6 madinatest
Tegin oma blogi kõigile nähtavaks, väga oldschool ei ole, 01.01.2008 hakkasin pidama, aga äkki kellelgi huvitav lugeda mu 50NL ja T6 madinatest

Comment